Noclegi w Wiśle i kuchnia w domku drewnianym

Domki drewniane są przez wiele osób uważane za symbol góralski. W końcu mało jest tam domków murowanych, więc drewno było czymś oczywistym w jeśli chodzi o budownictwo. Sama kiedy zaczynałam się się budować to myślałam, ze drewniany domek będzie najlepszy.

Noclegi w Wiśle – stylowe

noclegi wisłaWiedziałam jak wyglądają takie wnętrza i noclegi, jednak to kuchnia okazała się problematyczna. Jest to specyficzne pomieszczenie, tak samo jak łazienka. Są tam zamontowane liczne sprzęty, poza tym panuje tam wilgoć, jest mokro i gorąco. Wiadomo, że drewno nie lubi takich rzeczy, nawet jak jest dobrze zakonserwowany. Same noclegi-Wisła w sypialni były bardzo stylowe i eleganckie, wszystko dobrze dopasowała. Z kuchnią był problem, ponieważ uwielbiam gotować i chciałam spędzać tam dużo czasu, nie martwiąc się przy tym o ciągle sprzątanie i konserwacje przestrzeni. Drewno się do tego nie nadawało. Musiałam się sporo namęczyć, żeby w końcu moja kuchnia wyglądała jak należy. Operując w drewnie trzeba być bardzo ostrożnym, żeby go nie zniszczyć,. Kamienia się tam też w takim drewnianym domku nie zamontuje, bo ściany mogłyby nie wytrzymać takiego obciążania. W końcu stanęło na tym, że jak skończyłam noclegi w swoim domu to poprosiłam o pomoc projektanta wnętrz. Bez niego na pewno nie dałabym sobie rady.

Dzięki temu może nie zaoszczędziłam pieniędzy, ale na pewno zaoszczędziłam sporo czasu i zmartwień o to, co mogłabym tam zrobić. Cieszę się, że jednak się zdecydowałam o pomoc i wszystko poszło mi lepiej, szybciej i sprawniej niż bez projektanta wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *