Musiałam zorganizować imprezę integracyjną

Jestem menadżerką dużej firmy. Ostatnio zatrudniliśmy wielu nowych pracowników, dlatego dostałam od szefa polecenie zorganizowania imprezy integracyjnej. Długo zastanawiałam się, jaki klimat imprezy wpisze się w oczekiwania i preferencje pracowników. Szybko doszłam do wniosku, że warto postawić przede wszystkim na to, aby było zabawnie.

Gdzie w Wielkopolskim można zorganizować imprezę?

Oczywiście w pierwszej kolejności musiałam znaleźć miejsce na taką imprezę. Zależało mi na tym, aby było to ustronne miejsce, mieszczące się jednak niezbyt daleko od naszej firmy, tak aby każdy miał swobodny dojazd. Porozmawiałam z kilkoma osobami i okazało się, że kilka głosów się powtarza. Powiedzieli mi oni, gdzie może odbyć się zabawna impreza integracyjna w Wielkopolskim. Było to centrum konferencyjne, które można było wynająć na wyłączność. Mieściła się tam bardzo dobra restauracja oraz sala taneczna. Miejsce to oferowało własną muzykę lub możliwość zatrudnienia zespołu muzycznego, który poprowadzi imprezę i „porwie wszystkich do tańca”. Jeśli dodatkowo zdecyduje się na imprezę tematyczną, zadbają oni o odpowiedni wystrój sali. Zadzwoniłam na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i zorientowałam się w kosztach. Okazało się, że wynajęcie sali i organizacja takiej firmowej imprezy integracyjnej może być całkiem przystępna cenowo.

Zarezerwowałam więc to miejsce i teraz nie pozostało mi nic innego, jak poinformować o wszystkim uczestników oraz zająć się pozostałymi sprawami, takimi jak catering. Muszę przyznać, że poszło mi to całkiem nieźle i wszyscy pracownicy bawili się bardzo dobrze. Po imprezie wiele osób gratulowało mi świetnej organizacji i tego, że impreza okazała się naprawdę zabawka. Właśnie na tym mi zależało najbardziej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.firmowaimpreza.pl!