Uwodzenie kobiet – proste reguły

Wbrew pozorom sposób na uwodzenie kobiet jest bardzo prosty. Należy znać kilka aspektów, które znacząco wpływają na zainteresowanie kobiet. Te kilka prostych zasad pomoże Ci zdobyć prawie każdą kobietę, a na pewno pomogą zwrócić jej uwagę na ciebie, nawet jeśli twoja uroda pozostawia wiele do życzenia. 

Jak uwieść kobietę?

jak uwodzić kobietyKobiety mają o wiele bardziej skomplikowane charaktery od mężczyzn. Ogólnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i to głównie atrakcyjność kobiety przeważa nad tym, czy mężczyzna się nią zainteresuje pod względem utworzenia głębszej relacji, czy też nie. Zatem, jak uwodzić kobiety?Płeć piękna również zwraca uwagę na wygląd, ale tylko na początku. Nic tak nie działa na kobiety w późniejszej fazie znajomości, jak to co mężczyzna do niej mówi. Każda kobieta pragnie być komplementowana, ale nie w ostentacyjny sposób. Komplementuj ją tak, aby nie robić tego nadmiernie często. Doceniaj to jak wygląda, ale doceniaj także to jaka jest, czy jak gotuje. Kobiety, które lubią i potrafią gotować lubią słuchać jak mężczyzna docenia jej kulinarne starania. Nie zapominaj jednak o dbaniu o siebie. Większość kobiet wybiera mężczyzn dbających o siebie a nie atrakcyjnych. Wolą ich zamiast takich, którzy mają ładną urodę, ale ich higiena pozostawia wiele do życzenia, a włosy są wiecznie nieułożone a nawet nieumyte! Uśmiech ma również znaczenie. Wiele kobiet zwraca na niego dużą uwagę, dlatego warto dbać o stan uzębienia i jego ładny kolor.

Te kilka reguł na pewno pomoże Ci zdobyć serce niejednej kobiety. Wiele innych czynników zależy również od indywidualnych upodobań kobiety. Warto je poznać i odpowiednio dostosowywać do nich swoje zachowanie i nawyki, a na pewno uda nam się stworzyć z tą wymarzoną długi i trwały związek, którego każdy nam będzie zazdrościć.