Utrzymujące się cienie na powiekach dzięki bazie

Uwielbiałam używać cieni do powiek, ponieważ w ten sposób mogłam podkreślić kolor swoich oczu. Zawsze makijaż wykonywałam starannie i koleżanki nie raz zwracały uwagę na to, że pięknie wyglądam. Lubiłam się malować i nauczyłam się kilku ciekawych trików. 

Stosowanie bazy pod cienie każdego dnia 

pease baza pod cienieNiestety, ale nadal miałam problem z trwałością cieni do powiek, które nie utrzymywały się cały dzień. Kupowałam dość drogie cienie i nie rozumiałam, dlaczego tak się dzieje. Kiedy poszłam do drogerii, to podczas rozmowy z ekspedientką powiedziałam jej o swoim problemie z cieniami do powiek, które tak uwielbiałam. Ona od razu zapytała mnie czy znam markę Pease baza pod cienie, którą oferował producent gwarantowała trwałość cieni na powiekach przez cały dzień. Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnej bazy pod cienie i musiałam przyznać, że nie wiedziałam, że taki kosmetyk w ogóle był dostępny na rynku. Poprosiłam ekspedientkę o więcej szczegółów, które mi przekazała. Oczywiście ze sklepu wyszłam z kupioną bazą pod cienie, którą od razu wypróbowałam. Tego dnia była impreza u przyjaciółki, na którą oczywiście zostałam zaproszona. Wykonałam makijaż jak zawsze, jednak tym razem zanim nałożyłam cienie, to użyłam bazy. Makijaż w czasie imprezy sprawdzałam wiele razy a cienie na powiekach cały czas wyglądały tak, jak w chwili ich nałożenie. Znalazłam idealny kosmetyk dla siebie i od tego czasu bazy pod cienie używałam regularnie. Była ona trwała i nigdy mnie nie zawiodła.

Wszystkim swoim koleżankom, które używały cieni do powiek polecałam bazę tej konkretnej marki. Miałam ją wypróbowaną i dziewczyny mogły mi ufać. Każda kupiła ten kosmetyk i tak samo jak ja, była z niego niezmiernie zadowolona. Każdego dnia miałam idealnie wykonany makijaż.