Trener personalny pomógł zdać testy sprawnościowe

Od pewnego czasu zastanawiałam się kim mogłabym zostać w przyszłości. W końcu moja droga została skierowana na ścieżkę wojska. Po dwóch latach okazało się, że nie miałabym tam wystarczających szans na rozwój i postanowiłam przenieść się do policji.

Trener personalny to dobry wybór

Trener personalnyZachęcił mnie fakt, że mój stopień pozostaje ten sam. Kolejnym krokiem były testy sprawnościowe. Nie mogło się bez nich obejść. Muszę przyznać, że moja kondycja w ostatnim czasie nie była najlepsza i musiałam się wziąć za siebie. Stwierdziłam, że powinny mi w tym pomóc treningi personalne. Od razu udałam się na siłownię i zamówiłam pełen pakiet usług. Cena nie należała do niskich jednak tutaj chodziło o moją przyszłość. Wiedziałam, że nie dam sobie rady i będę musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Mój trening indywidualny rozpoczęłam od czerwca. Wtedy miałam już wystarczające fundusze. Na początku określiłam swoje cele. Została ustalona dla mnie specjalna dieta i trener personalny pokazał jak powinnam wykonywać wszelkie ćwiczenia. Ostrzegł, że nie prawidłowe działanie może spowodować jakąś kontuzję. Mój trener osobisty w przeszłości był mistrzem olimpijskim i strasznie dużo wymagał. Na szczęście był człowiekiem, który potrafił zachowywać pewną równowagę pomiędzy wszystkim oraz cały czas motywował mnie do dalszych działań. To było mi bardzo potrzebne, ponieważ czasami gubiłam regularność swoich ćwiczeń i chciałam się poddać.

Teraz uważam, że trener personalny Warszawa bardzo mi pomógł we wszystkim co robię. To dzięki niemu zdałam swoje testy sprawnościowe i mogłam skupić się na swojej karierze. Przyszłość jest bardzo ważna i należy się skupić na tym co jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *