Jakie są domy drewniane z bali

Ostatnio miałam okazję zobaczyć kilka drewnianych domów budowanych przez mojego znajomego. Ma on firmę, która zajmuje się właśnie tego rodzaju biznesem. Budują różnego rodzaju domy drewniane. Sama nie chciałabym mieszkać w czymś takim.

Pięknie wykonane domy drewniane z bali

Domy drewniane z baliTo tak, jakby mieć ciągle lato. W czymś podobnym mieszkałam nad morzem w wakacje. W każdym razie domy drewniane z bali, bo głównie takie oglądałam, były pięknie wykonane. Gdybym lubiła taką stylistykę i może nieco bardziej przejmowała się ekologią, postawiłabym pewnie na takie rozwiązanie. Na razie jednak domy z bali pod klucz wydają mi się dobre na działkę rekreacyjną. W sumie nawet zastanawiam się czy nie pozwolić sobie na taki zakup, kiedy uzbieram trochę pieniędzy. Jestem pewna, że wówczas działka zyskałaby na wartości. Teraz stoi tam jakiś tary, rozwalający się domek. Stawiał go jeszcze mój dziadek i bynajmniej nie był on wówczas w zamyśle do mieszkania. Strach obecnie tam wchodzić, a co dopiero nocować. W każdym razie domy drewniane pod klucz mogą sprostać wymaganiom nawet bardzo wybrednych osób. Mi akurat na co dzień się nie podobają, ale są tacy, którzy by je wybrali. Mi się domy z bali podobają ogólnie ze względu na swoją konstrukcję i szybkość postawienia.

Kto wie, może kiedyś się przekonam, żeby zamieszkać w takim na stałe, bo ponoć są one dość ekonomiczne. Musiałabym to jednak sprawdzić na własnej skórze, żeby się przekonać. Na razie wystarczy mi, że sobie trochę pozwiedzałam i miło spędziłam czas. Rozważę postawienie takiego budynku na działce, ale jakiegoś małego.

Opublikowany w Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *