Solidny markowy rower trekkingowy

Wiele osób poszukuje roweru uniwersalnego, czyli takiego, który sprawdzi się w każdym terenie i na każdej nawierzchni. Najprościej byłoby postawić na rower górski, jednak, biorąc pod uwagę, dłuższe wypady, ma on swoje, dość duże, ograniczenia.

Które rowery trekkingowe są najlepsze?

rower trekkingowy ktmGórskie rowery są, co prawda, funkcjonalne i uniwersalne, ale kompletnie nieprzydatne podczas dłuższych wycieczek rowerowych. Nie są bowiem przystosowane do przewożenia bagażów, a jazda z plecakiem turystycznym może skutkować upadkiem więc nie warto ryzykować. Natomiast rowery trekkingowe są przede wszystkim bardziej solidne i mają na wyposażeniu tylny bagażnik ze specjalnymi uchwytami do mocowania sakw podróżnych. Po właściwym przytwierdzeniu ich do bagażnika rower zachowuje stabilność nawet podczas wybojów i nierówności. Warto też zwrócić uwagę, że rowery górskie nie są fabrycznie wyposażone w komplet oświetlenia, błotników, podpórkę ani inne elementy i trzeba je dokupywać na własną rękę. Natomiast rowery trekkingowe mają cały osprzęt i wyposażenie wliczone w cenę i jest to powszechnie panujący standard. Szczególnie wart polecenia jest rower trekkingowy KTM albowiem charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w firmowym osprzęcie i bardzo lekkiej ramie, ale także w unikalnym designie. Jednoślady wycieczkowe tego producenta są aktualnie jednymi z najbardziej popularnych, czego potwierdzeniem jest obecność w niemal wszystkich rankingach sprzedażowych.

Skalę popularności jednośladów poszczególnych producentów mierzy się miarą ich sprzedaży, a im jest ona wyższa, tym bardziej świadczy to o zaufaniu ze strony konsumentów. Dlatego też nie ma się co dziwić iż marka KTM jest tą, na jaką stawią się bardzo często.