Smaczna i zdrowa herbata

Odpowiedni poziom płynów w organizmie to podstawa do tego aby być zdrowym. Fizjologicznie organizm człowieka bez wody przetrwa maksymalnie dobę. Woda pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz poprawia wyglądu skóry.

Dla kogo jest herbata herbalife?

herbatka herbalifeJednak należy pamiętać, że nie musimy pić czystej wody aby prawidłowo nawadniać nasz organizm. Płyny należy włączać do swojej diety w dowolnej formie. Woda w czystej postaci nie przekonuje wielu osób do tego aby ją pić. Dlatego warto łączyć wodę z różnymi innymi substancjami. Napoje takie spełniają nie tylko funkcję nawadniającą, ale również bardzo dobrze smakują. Dla osób, które mają problemy z chronicznym zmęczeniem lub chcą stracić kilka kilogramów sprawdzi się picie różnego rodzaju herbat. Ja sama piję bardzo dużo herbaty. Jednak moją ulubioną jest herbatka herbalife, która ma doskonały zbilansowany skład, a swoim smakiem zachęca do picia. Bazowym składnikiem napoju jest czarna lub zielona herbata z aromatem cytryny bądź brzoskwini. Napój doskonale sprawdza się dla osób przemęczonych oraz tych, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Herbata ma mało kalorii, ale dużą ilość kofeiny. Dzięki temu pobudza nasz organizm do działania. Można ją pić zarówno w formie ciepłej jak i na zimno jako ice tea. Polecana jest do picia po intensywnym treningu jak i w momencie relaksowania się na fotelu. Herbata nawadnia, pobudza do działania redukując zmęczenie oraz pomaga spalić tkankę tłuszczową. Herbata przeznaczona jest zarówno dla sportowców jak i dla każdego fana dobrej herbaty.

Nasze ciało z aż 60% składa się z wody. Permanentne odwodnienie wpływa negatywnie na cały nasz organizm. Nie tylko mamy problemy z koncentracją i jesteśmy przemęczeni, ale możemy zmagać się z problemami ze strony układu trawiennego.