Robienie zdjęć ślubnych młodej parze

W naszej rodzinie bardzo często odbywają się śluby. Moja rodzina jest naprawdę ogromna, a niektórzy wychodzą za mąż po raz drugi lub trzeci. Oczywiście po rozwodzie. W sumie byłam już na ośmiu ślubach w przeciągu czterech lat. To bardzo dużo jak spojrzeć na to statystycznie pod katem jednej rodziny. Za mąż wychodziły moje kuzynki, siostry czy ciotki. To był czas kiedy nagle w tak krótkim czasie wszyscy chcieli być już po ślubie. Ja byłam na każdym z nich. 

Najlepsze zdjęcie ślubne mojej siostry

zdjęcia ślubne RzeszówMogłabym opowiedzieć i wszystkich ślubach jakie się odbyły w naszej rodzinie, ale to bym musiała bardzo długo opowiadać. Dlatego też może skupie się na ostatnim ślubie na jakim byłam. Za mąż wychodziła moja najstarsza siostra. Bardzo ten fakt mnie ucieszył, gdyż ze swoim narzeczonym była jakieś siedem lat. W tym czasie to chyba bardzo dobrze można poznać drugiego człowieka, zwłaszcza jak się z nim mieszka od jakiegoś czasu. Na każdym ślubie był profesjonalny fotograf, który robił wspaniale zdjęcia ślubne Rzeszów jest miejscem gdzie jest kilku dobrych fotografów. Siostra na całe szczęście trafiła na dobrego fotografa. On umiał robić zdjęcia. Pomimo obecności fotografa, ja też robiłam zdjęcia. Mam kilka dobrych aparatów najwyższej jakości, więc nie mogłam nie zrobić paru zdjęć ślubnych. W szczególności udało mi się jedno, które zarówno mi jak i siostrze się podobało. Ona stoi wraz ze swoim świeżo upieczonym mężem przed kościołem. Jest już po ceremonii. Razem stoją zwróceniu ku sobie. Siostra trzyma bukiet czerwonych kwiatów. Ma wspaniałą długą i białą suknie. Oczywiście z długim welonem. Suknia świetnie rozłożyła się na schodach. Kościół jest zabytkowy, więc stanowiło idealne tło zdjęcia. Całość była świetnie zgrana. Siostra postawiła to zdjęcie na kominku u siebie w domu. Z czego ja jestem dumna, że akurat stoi tam zdjęcie, które ja zrobiłam. 

Wiadomo, że na różnych ważnych uroczystościach trzeba robić zdjęcia. Bez tego ani rusz. Zdjęcia są cenną pamiątką. Po paru latach można do nich wrócić i oglądać je, przypominając sobie tamte chwile. U mnie jedną z takich ważnych wydarzeń jest ślub. W rodzinie odbyło się ich sporo. Za każdym razem robione są zdjęcia przez fotografa. Ale ja też robię zdjęcia ślubne, w końcu jako członek rodziny mam nieco inne podejście do robienia zdjęć ślubnych, zwłaszcza tych z wesela.