Postawienie w ramce zdjęcia ślubnego

Niedawno miałam swój wymarzony ślub z hucznym weselem. Cała rodzina zjechała się na tą uroczystość. Aby wszystko uwiecznić wynajęliśmy profesjonalnego fotografa, który robił bardzo dużo zdjęć. Nie tylko nam robił zdjęcia, ale gościom też. towarzyszył nam w kościele, a potem na weselu. Teraz mam całe pudełko zdjęć i musze wybrać te które oprawię w ramkę i postawie je. 

Wybór zdjęcia do ramki

zdjęcia ślubne wrocławJuż jak wróciliśmy z podróży poślubnej to przyszedł czas, by uporządkować zdjęcia jakie jak na razie trzymam w pudełku. Muszę wybrać te, które oprawię w ramkę, te które włożę do albumu oraz te które zostaną w kartonie. Miałam do przejrzenia mnóstwo zdjęć. Zdjęcia ślubne Wrocław są wyjątkowe i są pamiątką na całe życie. Chciałam by na półkach stały wyjątkowe zdjęcia, które nie będą przedstawiać nas jakbyśmy specjalnie stali do zrobienia zdjęcia. Chciałam postawić takie zdjęcia, gdzie nie pozowaliśmy do zdjęcia. A tych jest dość sporo. Niektóre są zabawne, inne troche dziwne, ale i tak mam w czym wybierać. Chciałam postawić takie zdjęcia, gdzie jesteśmy tylko we dwójkę oraz takie gdzie nie tylko my na nich jesteśmy. Musiałam wybrać przynajmniej dziesięć zdjęć. Oczywiście nie zamierzam ich stawiać tylko w jednym pokoju, ale po całym domu. Po długim przeglądaniu już wybrałam moich faworytów. W sumie wybrałam jedenaście zdjęć. Myślę, że mojemu mężowi też się spodobają. Teraz został już taki niewielki drobiazg, jak zakup ramek do zdjęć, które wybrałam. Niektóre zdjęcia są większych rozmiarów niż inne, które są nieco mniejsze. Nie chce w żaden sposób przycinać tych zdjęć. Trochę mi szkoda. Dlatego też muszę zabrać ze sobą zdjęcia i w sklepie przymierzać czy po prostu będą wchodziły do ramek, które wybiorę. 

Wiele ludzi w swoich pomieszczeniach stawia zdjęcia w ramkach. Ja teraz też miałam powód, by oprawić zdjęcia w ramki. Niedawno brałam ślub i z tej okazji miałam zrobione kilkanaście zdjęć. Mamy takie do których pozujemy oraz takie które zostały zrobione bez naszej wiedzy i takie zdjęcia są wyjątkowe. Do ramek w sumie wybrałam jedenaście zdjęć.