Pomysły na spędzenie wieczoru kawalerskiego

Wieczór kawalerski to tak naprawdę ostatnia okazja przed ślubem do zabawy w gronie przyjaciół, kolegów bez żadnych ograniczeń. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wieczór, w którym udział biorą tylko mężczyźni. Pomysł ten oczywiście przywędrował do Polski z Zachodu i bardzo dobrze się przyjął.

Wieczór kawalerski w party busie lub limuzynie

wieczory kawalerskie w ŁodziObecnie istnieją nawet firmy, które specjalizują się w organizowaniu wieczorów kawalerskich i to takich, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Po pierwsze trzeba zaznaczyć, że wieczór kawalerski wcale nie musi być tylko i wyłącznie wyjściem do klubu z kolegami. Przeciwnie – nie każdy lubi takie miejsca i nie każdy czuje się w nich komfortowo, dlatego pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest całe mnóstwo. Są firmy, które organizują wieczory kawalerskie w Łodzi przyjmujące różne formy. Mogą to być oczywiście wieczory imprezowe, ale wcale nie muszą. Ostatnio bardzo popularnym rozwiązaniem stały się tzw. party busy. Polegają one na tym, że wynajmuje się busa z miejscem do zabawy w środku. W busie znajdują się również dyskotekowe światła, jest didżej, jest odpowiedni wystrój. Bus nie stoi w miejscu, ale jeździ po całym mieście i okolicach, a w jego wnętrzu trwa zabawa w najlepsze – zazwyczaj mocno zakrapiana alkoholem. Bez wątpienia taki wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeśli ktoś ma ochotę na przeżycie czegoś bardziej oryginalnego, to może postawić na wynajem nie busa, ale specjalnej limuzyny. Warunki w takiej limuzynie są naprawdę luksusowe.

Oczywiście goście będą mieć dostęp do alkoholi, napojów, przekąsek. Zazwyczaj w limuzynie odbywa się tzw. before, czyli impreza przed wyjściem do klubu. Jaka jest cena takiej zabawy? Zazwyczaj płaci się za osobę lub za godzinę. Godzina w limuzynie to kosztuje ok. 350 zł.