Pomoc znajomej w wyborze najlepszej kuchni

 

Reginę poznałam na imprezie charytatywnej, którą organizował mój brat. Od razu nawiązałam z nią kontakt, bo wydawała mi się sympatyczna. Nie pomyliłam się. Regina była wspaniałą kobietą i dość szybko nawiązałyśmy stałą znajomość, która trwała już od kilku miesięcy.

Polecenie znajomej producenta najlepszych kuchni na zamówienie

najlepsze kuchnie na zamówienieReginie często doradzałam, ponieważ zajmowałam się aranżacją wnętrz i z tego też powodu miałam doskonały gust. Regina często prosiła mnie o radę a ja chętnie jej użyczałam. Regina planowała zrobić remont w kuchni i tym razem również postanowiła poprosić mnie o pomoc. Miała wybrane meble do kuchni, które w mojej ocenie nie pasowały. Miała ona dużą kuchnię a meble, które wybrała nadawały się do jakiejś małej kuchni. Poleciłam jej od razu najlepsze kuchnie na zamówienie, które produkował mój przyjaciel. Firmę prowadził od kilkunastu lat co sprawiało, że mało kto dorównywał mu doświadczeniem. Producent, którego poleciłam Reginie doskonale potrafił dopasować odpowiednie meble kuchenne do każdej powierzchni. Wielokrotnie miałam okazję współpracować z tym człowiekiem i zawsze byłam zadowolona. Do salonu meblowego z Reginą pojechałam osobiście, żeby pomóc jej w dokonaniu wyboru. Mój przyjaciel był na miejscu i jego również zapytałam o zdanie. Oferował on najlepsze kuchnie w mieście, które były precyzyjnie wykonane i trwałe. To była jedna z najważniejszych rzeczy, które Regina również doceniała. Udało się wybrać idealne meble do jej kuchni.

Po remoncie znajoma zaprosiła mnie do siebie na kawę. Jej kuchnia wyglądała przestronnie i nowocześnie. Spodobał mi się stół w jadalni, który był idealnie dopasowany kształtem do całości pomieszczenia. Krzesła obite były skórą w kolorze beżowym. Wszystko pasowało doskonale.