Pierwszy dzień w przedszkolu – akcesoria skip hop

Moja córka w przyszłym tygodniu idzie do przedszkola. Długo czekałam na ten dzień, gdyż dzięki temu mogłabym wrócić do pracy. Kiedyś pracowałam jako prawniczka, jednak gdy urodziłam córeczkę poszłam na długi urlop macierzyński.

Akcesoria skip hop dla moje córki

skip hopNie przeszkadzało mi to za bardzo. Na urlopie mogłam spędzać czas na tym co lubię. Chodziłam z córką na spacery, czytałam książki, gotowałam zdrowe obiady. Jednak uznałam, że pójście do przedszkola będzie dla mojej córki dobrym krokiem do samodzielności. Postanowiłam zrobić z tego dnia zabawę. Na początku pojechałyśmy wybrać do sklepu nowy plecak. Córce spodobał się taki w kształcie sowy, firmy skip hop. Mi także przypadł on do gustu, dlatego więc go kupiłyśmy. Idąc do kasy zauważyłam śliczne rowerki dla dzieci, jednak córka była jeszcze na to za mała. Niedawno kupiliśmy jej jeździk i dopiero co nauczyła się na nim poruszać w odpowiedni sposób. Nie kupiłam więc nowego roweru i wróciłyśmy z plecakiem do domu. W mieszkaniu córka była zachwycona nowym, kolorowym plecakiem. Wkładała do niego wszystkie swoje zabawki i przybory do kolorowania. Przyjemnie patrzyło się na jej radość z pierwszego dnia w przedszkolu. Następnego dnia musiałyśmy wstać wcześnie i przygotować się do nowego wyzwania. Uczesałam córkę w dwa warkocze i ubrałam w śliczną sukienkę. Byłyśmy gotowe do drogi. Pierwszy dzień był bardziej rekreacyjny. Rodzice mogli zostać z dziećmi, tak by nie czuły się one zagrożone w nowym otoczeniu.

Dzięki takiej łagodnej zmianie, dzieci nie muszą obawiać się, że rodzice ich opuszczą. Potem same nie wiedzą kiedy zapominają o rodzicach.

Powiększ swoją wiedzę na ten temat z http://www.twoja-przygoda.pl/kat/86/skip-hop.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *