Rodzinne spływy kajakowe w odpowiednich warunkach

Zawsze dbałem o to, aby moja rodzina spędzała ze sobą dużo czasu. Więzi jakie budują się pomiędzy jej członkami są bowiem dla mnie bardzo ważne i nie wyobrażam sobie, żebym mógł pozwolić aby osłabły. Dlatego właśnie co roku wymyślam inną atrakcje, która pomoże nam zbudować jakieś pozytywne wspomnienia.

Jak wyglądały nasze spływy kajakowe po Brdzie?

spływy kajakowe po BrdzieW zeszłym roku pojechaliśmy w góry i razem zdobywaliśmy szczyty. Dla wszystkich było to bardzo satysfakcjonujące przeżycie, które pozwoliło nam świetnie spędzić razem czas. W tym roku jednak zdecydowałem się zorganizować coś naprawdę wyjątkowego. Swojej rodzinie zdradziłem tylko tyle, że jedziemy w Bory tucholskie i będziemy zwiedzać pobliskie miejscowości. Nie powiedziałem im tylko, w jaki sposób będziemy to robić. Oni na pewno się spodziewali się, że chodziło mi o spływy kajakowe Brda. Oczywiście wybrałem ten region, ponieważ wiedziałem, że wda jest łagodna i wszyscy dadzą sobie spokojnie rade. Nie miałem więc żadnych wątpliwości co do realizacji swojego planu. Najbardziej podobały mi się jednak miny członków mojej rodziny, kiedy przed nami stanęła wypożyczalnia kajaków. W ogóle się tego nie spodziewali i byli bardzo zaskoczeni. Jednak bardzo spodobał im się ten pomysł i od razu ruszyliśmy wodować kajaki. Wszyscy ubraliśmy jednak wpierw kapoki i posmarowaliśmy się kremem z filtrem aby nie dostać poparzeń słonecznych i odpowiednio się zabezpieczyć.

Każdy z nas miał również czapkę na głowie i butelkę z woda w kajaku. Nie chciałem bowiem, żeby nasz rodzinny wyjazd skończył się nieprzyjemnie. Dzięki takim zabezpieczeniom byłem pewny, że wszystko będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *