Iphone z wymienioną szybką

 

Prowadziłem skup telefonów. Naprawiałem je i sprzedawałem w dobrych cenach. Nie raz trafił mi się niezły okaz, na którym udawało mi się sporo zarobić. Interes się kręcił a ja byłem zadowolony. Sprzedawałem tylko telefony, bo nimi było największe zainteresowanie.

Szybka wymieniona w autoryzowanym serwisie

wymiana szybki iphone krakówPrzyszedł do mnie klient z dość nowym telefonem, który był wiele wart. Zaoferowałem mu mało, bo miał wyświetlacz zbity, a to miało wpływ na wartość telefonu. Klient się zgodził i zrobiłem na tym niezły interes. Telefony marki Iphone były najchętniej wybierane z uwagi na jakość, dlatego wiedziałem, że warto zainwestować w wymianę szybki. W tym celu postanowiłem znaleźć autoryzowany serwis, w którym wykonana zostanie wymiana szybki Iphone Kraków miał kilka takich serwisów, ale wybrałem ten, który był najbliżej. Poszedłem z telefonem, gdyż najpierw chciałem poznać cenę a dopiero potem zdecydować. Wymiana szybki w tym modelu do najtańszych usług nie należała, ale ostatecznie i tak mi się opłaciło. Szacowałem, że na sprzedaży tego telefonu z wymienioną już szybką zarobię ponad osiemset złotych. Telefon do odbioru był po trzech dniach. Na szybkę dostałem nawet gwarancję, co mi pasowało. Telefon nadal działał niezawodnie i śmiało mogłem go sprzedać. Wystawiłem go na swojej stronie internetowej i umieściłem informację, że telefon jest po wymianie szybki. To i tak nie miało wpływu na obniżenie ceny i swoje zarobiłem. To był naprawdę świetny interes.

Telefon ledwo wystawiłem na sprzedaż a już kilka osób chciało go kupić. Cena była podbijana przez cały czas i na koniec okazało się, że sprzedałem ten model za większe pieniądze, niż w ogóle zakładałem. Kiedy ktoś przynosił tej marki telefon na sprzedaż, to zawsze się godziłem go kupić.