Doskonały kubek Lovi

Od urodzenia do około szóstego miesiąca życia maluchy piją tylko mleko z piersi mamy lub z butelki. Dzieci z czasem się uczą pić ze słomki czy kubka niekapka, aby w końcu zacząć korzystać z normalnej szklanki. Ten etap jest konieczny do pokonania.

Charakterystyka kubka marki LOVI 360

kubek lovi 360 dla dzieckaZ pewnością nauka picia z klasycznego kubka nie jest łatwa dla malucha, ale dzięki pokonywaniu odpowiednich etapów, stanie się to znacznie prostsze. Maluchy najpierw jedyni ssą mleko od mamy lub z butelki ze smoczkiem. Później wprowadzane są  bidony ze słomką i kubki treningowe. Wbrew pozorom one przygotowują dziecko do przejścia na zwykły kubek, dlatego też kolejnym etapem powinien być kubek LOVI 360 dla dziecka. Został on skonstruowany w taki sposób, aby maluch nauczył się zasysać płyn z brzegów kubka, tak jak to ma miejsce w zwykłym modelu. Jest on wyposażony w specjalny system uszczelniania, który powoduje, że nawet przy maksymalnym przechylenie ani kropla płynu się nie wyleje. Oczywiście kiedy zostanie upuszczony na podłogę, to może kilka kropel się wydostać na zewnątrz, ale nie będzie ich zbyt wiele. Kubek LOVI został wyposażony w praktyczne uchwyty z boku, które są idealnie dopasowane do małych rączek, poszerzoną podstawę, aby stabilnie stał, a także ochronny kapsel, który zabezpiecza płyn przed rozlaniem w trakcie transportu. To co wyróżnia kubek LOVI od innych, to system skutecznej ochrony przed zabrudzeniami i bakteriami, który wykorzystuje naturalne właściwości srebra i redukuje je aż do 99,9 procent.

Marka LOVI jest dobrze znana wielu rodzicom, ponieważ posiada w swojej ofercie nie tylko kubki, ale również bidony, naczynia czy szereg akcesoriów dla noworodków i niemowląt. Posiadają one wysoką jakość i są dokładnie przebadane przez specjalistów.