Dobry sklep z pościelą

 

Moja chrześniaczka skończyła niedawno trzy lata. Z tej okazji zostałam zaproszona na jej urodziny. Jak zwykle zastanawiałam się nad tym co mogę jej kupić. Sama jeszcze nie mam dzieci także taki wybór prezentu jest dla mnie zawsze poważnym wyzwaniem.

Zakup pościeli dla dziecka

pościel smerfyPrzypomniało mi się, że kuzynka, czyli matka dziewczynki powiedziała mi niedawno, że była z nią w kinie. Bardzo polubiła smerfy i dlatego też nie wyobrażała sobie żeby nie zobaczyć tej bajki w nowej odsłonie. Stwierdziłam więc, że na pewno dobrym wyborem będzie coś z tymi postaciami z bajki. Zaczęłam szukać czegoś w internecie. I praktycznie od razu zobaczyłam pościel smerfy, która od razu mi się spodobała. Była kolorowa i wiedziałam, że chrześniaczce coś takiego na pewno się spodoba. A do tego przeczytałam, że pościel ta została wykonana z najlepszej jakości bawełny. Zamówiłam więc ten komplet, nie kosztował dużo. Już po trzech dniach moje zamówienie zostało przysłane. Od razu wszystko dokładnie obejrzałam. Wyglądała ta pościel tak samo jak na zdjęciach na stronie internetowej. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona ze swojego zakupu. Zapakowałam więc pościel i udałam się do chrześniaczki. Ona gdy rozpakowała prezent była zaskoczona i bardzo szczęśliwa. Powiedziała mi, że są tam jej ulubione postacie z bajek. Znała ich wszystkich imiona czym mnie zaskoczyła. Powiedziała też, że na pewno będzie się jej w takiej pościeli wspaniale spało.

Oczywiście od razu nowy komplet musiał zostać założony. Kuzynka dzwoniła do mnie po mojej wizycie miesiąc później i powiedziała, że córka cała czas śpi tylko pod pościelą ze smerfami. A ona bardzo często ją pierze i ciągle wygląda tak samo dobrze. Kuzynka pytała się mnie też gdzie ją kupiłam bo ona chce kupić jej jeszcze podobną.