Zaproponowałem zawody sportowe, przydała się hurtownia wędkarska

W czerwcu mieliśmy kilka ciekawych spotkań w naszym kole wędkarskim. Pewnego dnia musieliśmy zaproponować coś od siebie. Ja zadeklarowałem się, że mogę zorganizować zawody sportowe dla naszych członków.

Hurtownia wędkarska pomogła przy zawodach

hurtownia wędkarskaOczywiście wszyscy uwielbialiśmy wspólną rywalizację. Każdy z nas zawsze uważał się za najlepszego wędkarza. Czekało mnie sporo pracy. Fundusz na nagrody nie był zbyt wysoki. Postanowiłem poszukać jakiegoś sponsora. W tym celu wykonałem kilka telefonów do starych znajomych. Pewna hurtownia wędkarska online zgodziła się na współpracę. Oferowała nam kilka nowoczesnych wędek w zamian za zrobienie reklamy. To była prawdziwa okazja. Takie rzeczy zdarzały się nie zwykle rzadko. Musiałem podpisać tylko stosowną umowę. Moja żona poradziła mi także abym odwiedził nasz pobliski sklep wędkarski w których pracuje nasz dawny sąsiad. Po długiej rozmowie stwierdził, że da nam spory rabat. Jego znajomi także należeli do koła. Tam nabyłem stroje z motywem moro, bardzo długie buty odporne na wodę oraz kilka spławików wykonanych z rzadkiego materiału. Na kolejnym spotkaniu przydzielono komuś innemu zdobycie medali oraz pucharów. Ja cały zdobyty sprzęt wędkarski wyłożyłem na stole. Na końcu pokazałem fakturę oraz paragony. Przyjaciele nie mogli uwierzyć, że zdobyłem to wszystko za tak niską cenę. Nazwali mnie prawdziwym mistrzem marketingu.

Dzień zawodów był bardzo słoneczny. Panowała tam sportowa atmosfera. Ja byłem sędzią. Miałem w tym pewne doświadczenie i znałem się na rzeczy. Już nie raz znajdowałem się na takim stanowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *