Zakupiłem sprzęt renomowanego producenta

 

W swojej pracy często potrzebuję obrobić drewniane elementy. Przeważnie czynność taka polega na docięciu odpowiednich kawałków drewna do żądanych wymiarów. Do tej pory korzystałem ze zwykłej piły ręcznej. Nie byłem przekonany do żadnych elektronarzędzi. Piłą ręczną według mnie można dokładniej obrobić dany element. Jednak ilość zleceń, którą otrzymuję sprawiła, że musiałem na nowo przeanalizować możliwe zalety piły elektrycznej.

Nowa piła tarczowa świetnie się sprawdza

hitachi c7ssW związku z tym postanowiłem rozeznać się w temacie. Udałem się do pobliskiego sklepu z elektronarzędziami i zapytałem pracownika o dostępne rozwiązania. Jak się okazało w sklepie było kilka pił stołowych, które świetnie sprawdzają się przy obróbce drewna. Jedna szczególnie mnie zaciekawiła. Był to model hitachi c7ss. W przeszłości używałem elektronarzędzi hitachi i mam z nimi same dobre wspomnienia. Marka ta kojarzy mi się z jakością oraz niezawodnością. Poprosiłem sprzedawcę żeby pokazał mi ten sprzęt. Przedstawiciel firmy wyjaśnił po krótce wszystkie zalety oferowanej piły stołowej. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się sprzętowi. Po powrocie do domu zrobiłem dobrą kawę i usiadłem do komputera. Na forach znalazłem wiele opinii, które były w zdecydowanej większości pozytywne. Rozeznałem również ceny. Jak się okazało sprzęt oferowany w sklepie stacjonarnym był w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo w chwili obecnej trwa akcja ratalna, w której całkowity koszt zakupu można rozłożyć na dogodne raty. Postanowiłem skorzystać z tej możliwości. Następnego dnia zakupiłem sprzęt hitachi. Jak się okazało było to dobre posunięcie. Przez kolejne miesiące miałem coraz więcej zleceń. Dzięki hitachi c7ss miałem możliwość zwiększenia wydajności produkcii przez co poszczególne zlecenia nie były opóźnione.