Zadbaj o ochronę najnowszego telefonu Samsunga

Apple ma iPhone’a a Samsung ma Galaxy. Ten porządek w świecie smartfonów trwa już prawie dekadę i nikt nie ma wątpliwości, że ktoś tą dwójkę mógłby zdetronizować w najbliższym czasie. Najnowsze smartfony koreańskiego producenta miały swoją premiere zaledwie kilka tygodni temu i niedawno trafiły w ręce pierwszych klientów. 

Ochronne etui gwarantuje najlepszą protekcję dla S20

samsung s20 etuiTrzy warianty nieznacznie różną się między sobą rozmiarem oraz specyfikacją techniczną czy wielkością baterii, ale wszystkie są absolutnymi liderami wydajności w swojej kategorii. Wszystkie posiadają także wspaniałe, duże ekrany wykonane w technologii Super Amoled, co zapewnia najdokładniejsze odwzorowanie barw, najgłębsze czernie, nieskończony kontrast oraz niewiarygodną ostrość obrazu.  Dzięki wysiłkom najlepszych projektantów, nowe telefony Galaxy są bardzo cienkie ale także solidne. Już z daleka wyglądają jak produkt klasy premium. Pokryte z obu stron taflą wytrzymałego szkła, mogą wykazywać jedną wadę. Nieważne jak wytrzymałe szkło by nie było, to dalej jest szkłem. W niektórych przypadkach, jak na przykład upadki z dużej wysokości czy otarcia o twarde elementy, żadna technologia wykonania nie ochroni szkła przed zniszczeniem. Chociażby z tego względu warto pomyśleć o dodatkowej warstwie ochronnej, która zwiększyła by wytrzymałość telefonu na zewnętrzne czynniki. Do telefonu Samsung s20 etui dostępne są w wielu wariantach i kolorach. Producent zadbał o różnorodność wiedząc, że niektórzy potrzebują ochrony ponad wszystko, kiedy inni wolą nieco mniejszy poziom ochrony kosztem stylowego wyglądu. 

Samsung prezentując swoje najnowsze modele sprostał wszystkim oczekiwaniom jakie przed nim stawiano. Nowe telefony galaxy to absolutny majstersztyk pod każdym względem. Niestety, tak samo jak każde inne urządzenie, są one podatne na uszkodzenia, co może być powodem, dal którego warto zaopatrzyć się w ochronne etui, które nie tylko ochroni nasz telefon ale także doda do niego nieco oryginalności.