Wypożyczalnia samochodów dostawczych a zmiana biura

Ostatnio nasz szef coraz częściej zaczynał mówić o przeprowadzce, jednak już się zdążyliśmy do tego przyzwyczaić. W końcu od kilku miesięcy coś tam przebąkiwał, i nic się nie sprawdziło, więc uznaliśmy już, ze pomysł upadł.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych z Wrocławia pomogła

wypożyczalnia samochodów dostawczychDlatego też byliśmy bardzo zaskoczeni kiedy okazało się, że jednak nasze biuro ma zmienić siedzibę, nie przeprowadzaliśmy się nigdzie daleko, ale jednak sprzęt biurowy sam się nie przeniesie. Dlatego też potrzebny był nam dodatkowy transport. Kilka osób ma własne samochody, ale większość dojeżdża komunikacją miejską, poza tym biurek i tak byśmy nie zabrali do samochodów osobowych. Musieliśmy wymyślić coś innego. Na szczęście we Wrocławiu znajdowała się wypożyczalnia samochodów dostawczych Wrocław. Dzięki temu mogliśmy wszystko przetransportować za jednym zamachem. Przy okazji też mieliśmy dwóch panów do dyspozycji, więc ładowanie też szło nam o wiele sprawniej. Potrzebny był jednak też transport pracowników. Wszyscy się nie zapakują do kilku samochodów, a biurka same też się nie rozstawią. Wynajem samochodów też nie wchodził w grę, bo nie wszyscy mieli prawo jazdy, więc i tak kilka osób by zostało. Dla nas najkorzystniejszą opcją miał się okazać wynajem busów.

Taki mały busik sprawi, że wszyscy się do niego zapakujemy i bez problemu dojedziemy do nowego biura gdzie będziemy wszystko wypakowywać. Dzięki temu nasza przeprowadzka przeszła bez większych przeszkód i większość rzeczy udało się nam załatwić jednego dnia. Pozostało nam tylko generalne sprzątanie i biuro będzie do użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *