Wrocławskie stacje wykonujące przegląd auta

 

Obecnie jestem właścicielem trzech samochodów osobowych. Jeden mój, drugi żony i trzeci należy do najstarszej córki. Niestety, ciągła praca i szereg obowiązków powoduje, że o wielu rzeczach w ostatnim czasie zapominam. Jedną z takich spraw było wykonanie obowiązkowego corocznego przeglądu samochodu. Na całe szczęście przypadkowo zerknąłem na datę ważności przeglądu i okazało się, że mam trzy dni na jego wykonanie.

Najtańsze wykonanie przeglądu samochodu we Wrocławiu

przegląd samochodu wrocławNa domiar złego, dwa auta były kupione w tym samym czasie i przeglądy techniczne zbiegają się w jednym terminie. Jako że stacja diagnostyczna, w której do tej pory wykonywałem badania, ma akurat urlop, poszukuję jakiegoś innego miejsca. Wpisując w wyszukiwarkę przegląd samochodu Wrocław wyskakuje mi szereg różnych punktów. Niestety, gdzie nie zadzwoniłem, to okazywało się, że termin trzeba umawiać z wyprzedzeniem i nikt nie chciał wykonać dla mnie dwóch badań tego samego dnia. Przyznam, że byłem na siebie okropnie zły, że nie dopilnowałem terminów wcześniej. Tym bardziej, ze żona od jakiegoś czasu kazała mi zapisywać wszystkie ważne daty w jakimś widocznym miejscu. Kiedy już myślałem, że będę musiał szukać pomocy poza miastem, zadzwonił do mnie kolega mechanik, który poinformował mnie, że niedaleko mnie otwarto nową stację diagnostyczną, która nie ma jeszcze strony internetowej. Podał mi numer, a ja od razu zadzwoniłem.

Byłem bardzo szczęśliwy, bo praktycznie od ręki powiedziano mi, że mogę przyprowadzić auta. Przegląd odbył się bardzo sprawnie, jednocześnie jeszcze nigdy tak dokładnie. Dodatkowo czekała na mnie zniżka z tytułu sprawdzania dwóch auto jednego dnia. Naprawdę miałem ogromne szczęście i już wiem, że z trzecim autem też udam się w to samo miejsce.