Wózki dla sprzątających w hotelu

Bardzo dużo czasu razem z mężem zastanawialiśmy się jako nowy biznes byłby dla nas stosowny. Chcieliśmy zainwestować w nową dziedzinę, ponieważ musimy zainwestować gdzieś nasze pieniądze. Długo rozpatrywaliśmy  kilka dobry możliwości, aby rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszych pieniędzy.

Jaki wózek dla sprzątających w hotelach wybrać?

wózek do sprzątania hotelowyPo bardzo długich rozmyślaniach oraz dogłębnym researchu postanowiliśmy założyć całkiem nową firmę. Co miały robić nasza nowa firma? Miała to być spółka córka, która będzie zależna od naszej głównej spółki. Znaleźliśmy lukę, którą łatwo było wypełnić. Miałam zająć się sprzątanie w obiektach hotelowych. Po pierwsze bardzo ważną sprawą stał się wózek do sprzątania hotelowy. Z racji na fakt, że sprzęty te są bardzo drogie postanowiłam sama stworzyć moje własne wózki do sprzątania hotelowe. Postanowiłam najpierw znaleźć firmę, która produkuje specjalne wiaderka na zamówienie. Wiaderko musiało być odpowiednio duże i zawierać specjalne przegródki na wodę czystą i brudną, a także, co ważne, takie wiaderko musiało posiadać również specjalne uchwyty i dość dużą półkę na rzeczy do uzupełniania, takie jak ręczniki, szampony, mydło, balsamy, ale także przedmioty do uzupełnienia mini barków. Moje wózki miały być produkowane z plastyki i stali nierdzewnej, półki miały być z naturalnego drewna. Wózki miały być klasyczne i łatwe do sprzątania, takie które można dezynfekować w całości, co jest teraz w dobie pandemii koronawirusa bardzo ważne.

Moje wózki do sprzątania hotelowa można było kupić na naszej stronie internetowej, co stanowiło bardzo duże wkłady finansowe dla naszej nowej firmy. Wózki hotelowe ze sprzętem do sprzątania był na bardzo długiej gwarancji, trwającej dwa lata.