Witamina d dobrze wpływa na zdrowie

 

Ostatnio mam wiele spraw na głowie. W pracy dużo się dzieje, do tego obowiązki domowe, dzieci i czuję się zmęczona. Postanowiłam zapisać się do lekarza żeby zrobić sobie kontrolne badania. Mam bardzo fajną lekarkę przyjmuje także popołudniami więc po pracy mąż odbiera dzisiaj dzieci a ja idę się zbadać.

Lekarka poleciła mi witaminę d

witamina d3 forte cenaMoja lekarka jest młoda i bardzo kontaktową. Lubię ją bo jest konkretna i można się dużo dowiedzieć. Powiedziałam co mi dolega, że czuję się zmęczona i trochę osłabiona i nie wiem czy to przez pogodę przez to ze jest jesień czy ze względu na dużą ilość obowiązków. Pani doktor zbadała mnie, wysłała mnie na badanie krwi i poleciła mi zakupienie dla siebie i dla całej naszej rodziny witaminę d. Kiedyś rzeczywiście stresowałam witaminę d jesienią i wczesną wiosną kiedy nie było już za dużo słońca a później jakoś zapomniałam. Pani doktor powiedziała, ze suplementacja witaminą d jest bardzo potrzebna nie tylko dla mnie i męża ale także dla naszych dzieci. Wpływa ona pozytywnie na nasz organizm a także na naszą odporność. Kiedy wyszłam od lekarza wpisałam sobie w wyszukiwarkę mojej apteki online, z której zazwyczaj korzystam witamina d3 forte cena. Pojawiła mi się informacja o dostępności i od razu postanowiłam zamówić ją dla siebie i męża a także wyszukałam specjalną witaminę dla naszych dzieci. Kiedy witamina d była gotowa do odbioru od razu pojechałam do apteki i ją odebrałam i zapłaciłam.

Po powrocie do domu wszystkim przygotowałam odpowiednią dawkę witaminy i będziemy ją brać zgodnie z zaleceniami lekarza. Po kilku dniach czułam się już lepiej. Rzeczywiście witamina d mi pomogła. Przewartościowałam trochę moje życie i postanowiłam mniej się stresować i więcej czasu spędzać kiedy to tylko będzie możliwe z moją rodziną.