Weselny namiot na wynajem

Wesele, zaraz po ślubie to bardzo ważne wydarzenie w życiu państwa młodych. Jest to bowiem niejako druga część uroczystości zaślubin. Dlatego też należy ją dokładnie zaplanować. Wraz z obecnym mężem, nie chcieliśmy, ażeby nasze wesele było konwencjonalne. Chcieliśmy czegoś, co będzie w naszym stylu, oryginalne. Na szczęście wpadliśmy na pomysł, który jak się okazało – przypadł gościom do gustu.

Namiot to świetna opcja na wesele

wynajem namiotów weselnychChodząc na wesela do znajomych, zauważyliśmy że każde z nich organizowane było w sali bankietowej. Mieliśmy tego powoli dosyć. Poza tym, mieszkamy w górach. Nasza posesja jest ogromna, a krajobrazy roztaczające się wokół są przepiękne. Dlatego też zainteresowaliśmy się firmami, które w swojej ofercie posiadały wynajem namiotów weselnych. Stwierdziliśmy, że będzie to dla nas doskonała opcja. Tak też się stało. Kiedy namiot został rozłożony na naszej posesji, wiedzieliśmy że to musi się udać. Był on bardzo przestronny i gustowny. Jego wnętrze budziło w wyobraźni sceny z najlepszych filmów. Skorzystaliśmy także z usług firmy, która była odpowiedzialna za odpowiednie udekorowanie namiotu. Bardzo lubimy konwalie i chcieliśmy, aby były one akcentem, który będzie nam towarzyszył przez całą noc zabawy. Tak też się stało. Co więcej, oświetlenie w namiocie było wręcz magiczne. Światło padało bowiem z pięknych lamp, które były tak eleganckie, że po weselu przeszukiwaliśmy internet, aby je zakupić i mieć u siebie w domu.

Do dzisiaj bardzo dobrze wspominamy swoje wesele, które zorganizowaliśmy w namiocie, na swojej posesji. Nasi znajomi do tej pory chwalą nas za tą decyzję, ponieważ bawili się znakomicie. My osobiście bardzo polecamy tę opcję, ponieważ czuliśmy się na weselu bardzo swobodnie. Tak, jak zapewne nie czulibyśmy się w sali bankietowej.