Walka Lex-a z Supermenem, a cięcie laserowe

W swoim Warszawskim laboratorium Alexander Joseph „Lex” Luthor stworzył broń, aby pokonać Supermana, była to specjalna włócznia zakończona kamieniem jaki nazywał się kryptonit, które był jedyną bronią, która mogła tego superbohatera pokonać.

Cięcie laserowe pomogło w stworzeniu broni doskonałej

cięcie laseroweTeraz, aby móc użyć włóczni, Lex Luthor musiał znaleźć dogodne miejsce, aby się spotkać z superbohaterem. Wiedział, że istnieje jeden bardzo dobry sposób, aby zwabić do Warszawy Supermena i nie były to pierogi. A mianowicie, była to jego ukochana Lois Lane. Akurat tego dnia miała być w Europie, gdyż robiła jedne z kolejnych jej reportaży. Została ona porwana z Berlińskiego hotelu i przywieziona na obrzeża Warszawy. Teraz wystarczyło czekać, aż superman złapie haczyk i zjawi się w Warszawie. Nawet nie trzeba było długo czekać. Raz, dwa i był. Jednak jeszcze nie wiedział, że to pułapka, gdy był w trakcie uwalniania swojej kobiety – Lois Lane, przybył Lex, ze swoją bronią. Superman od razu wyczuł jej moc i osłab. Jednak cięcie laserem, dobrze poradziło sobie z kryptonitem, a ten dobrze radził sobie z Supermanem. Cięcie laserowe się spisywało, superman stawał się coraz słabszy. Biedna Lois nie mogła na to patrzeć i nie wiedziała jak pomóc swojemu ukochanemu.

Superman nie mógł już praktycznie się ruszyć, tak go osłabiała włócznia z kryptonitem, która była stworzona przy pomocy cięcia laserowego w Warszawie. Jednak Lex miał dobry pomysł z ta bronią, gdy już pokona Supermana, to nic nie będzie mogło go pokonać w drodze do władzy nad światem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *