Tania bramka do piłki nożnej

Myślę nad prezentem urodzinowym dla swojego siostrzeńca. Jasiu jest miłośnikiem piłki nożnej i zapalonym sportowcem. Ostatnio, nawet zdobył puchar szkoły w zawodach piłkarskich. Pomyślałam, że doskonałym prezentem będzie dla niego braka do piłki nożnej.

Przenośne bramki do piłki nożnej

bramka do piłki nożnejPrzeglądam właśnie dostępne oferty na stronie internetowej. Jest możliwość zakupu takiej bramki do piłki nożnej już od trzystu złotych. Ta bramka do piłki nożnej jest biała, przenośna i ma wymiary trzy metry na dwa. Doskonale nadaje się do uprawiania tego sportu. Posiada atest, w więc jest w pełni bezpieczna dla swoich użytkowników, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Jest bardzo prosta w mocowaniu, a także można ja łatwo przenosić. Posiada specjalny panel do celowania, dzięki czemu mali piłkarze mogą ćwiczyć swoje strzały. Szkielet bramki pokrywa aluminium, co podwyższa jej trwałość. Można zakupić również trwałe bramki do piłki nożnej, ale raczej ta oferta nie jest dla mnie interesująca. Taka trwała bramka do gry musiałaby zostać odpowiednio przymocowana, a jej słupki solidnie zabetonowane. W przeciwnym razie, stanowiłaby zagrożenie dla uczestników gry. Niestety, ale Jasiowi nie miałby kto przymocować takiej bramki, więc ta opcja odpada. Jasiu mieszka sam z mamą, gdyż jego ojciec zmarł jakiś czas temu. Zresztą, składana bramka wydaje mi się fajniejsza, bo można ja przenosić w dowolne miejsce. Jest tez dużo tańsza od trwałej bramki. Za trwałą bramkę musiałabym zapłacić co najmniej pięćset złotych, na co mnie nie stać. Do tego należy doliczyć koszty przesyłki.

Myślę, że mój siostrzeniec będzie zachwycony prezentem. Ma prawdziwy talent piłkarski, więc cieszę się, że mogę mu jakoś pomóc w dalszym rozwoju jego talentu. Być może, kiedyś osiągnie prawdziwą sławę. Grunt to mieć swoje marzenia i móc je realizować. Bez tego, życie nie miałoby sensu.