Sprzedaż nieruchomości w Warszawie

 

Kilka lat temu zostałem właścicielem sporej kawalerki na terenie Warszawy. Była to moja wymarzona inwestycja. Niestety życie bywa bardzo zmienne i plany nie są stale takie same. Trzeba było być elastycznym i dostosowywać się do otoczenia. Właśnie dlatego podjąłem decyzję o sprzedaży mojego małego mieszkania. Okazało się, że mam zostać ojcem i musiałem stworzyć lepsze warunki do rozwoju dziecka i prawdziwego życia rodzinnego.

Kontaktowałem się z uznanym rzeczoznawcą

rzeczoznawca nieruchomości warszawaMała ciasna kawalerka nawet nowocześnie wyposażona nie była odpowiednim miejscem na wychowywanie malucha. Niestety pochłonięty pracą nie miałem czasu na wycenę. Okazało się, że ja średnio się na niej znam, ponieważ wartość nieruchomości w jednej części miasta może być inna od tego w drugiej. Postanowiłem pokusić się o jakiegoś mentora w tej sprawie i skontaktowałem się z osobą, którą był rzeczoznawca nieruchomości Warszawa. Taka kompetentna osoba doskonale znała się na swoich obowiązkach i pomagała rozwiązywać różnego rodzaju dylematy dotyczące wycen. Ja również nie miałem zamiaru nikogo oszukiwać w takiej kwestii. Chciałem być uczciwym sprzedawcą i oferować produkt o danej wartości. Rzeczoznawca, który się na tym znał był odpowiednią osobą to takich zadań specjalnych. Nieruchomości miały zróżnicowany charakter i trzeba było umiejętnie go rozpoznawać. Wszystko zależało od sytuacji gospodarczej w danym momencie funkcjonowania państwa i tego typu czynników.

Praca rzeczoznawcy była zdecydowanie szybka i profesjonalna. Pomógł mi oszacować wartość mojej kawalerki, którą kupiłem kilka lat temu. Okazało się, że nie jest ona niska i mam szansę na większe mieszkanie przy nie wielkiej dopłacie. Byłem jak najbardziej zadowolony z takiego przebiegu sprawy. Jednak warto było zainwestować w profesjonalną pomoc.