Sprawny i szybki wynajem

Samochody dostawcze przydają się dla różnych przedsiębiorstw. Wiele firm korzysta właśnie z usług wynajmu, gdyż jest to o wiele prostsze. Sam zatrudniałem jedną osobę, która zajmowała się przede wszystkim dbaniem o flotę samochodów, którą posiadaliśmy.

Jak zadbać o swoją flotę aut

wynajem samochodów dostawczych

Jednakże z roku na rok tych aut było coraz więcej i nie mogliśmy pozwolić sobie na zakup kolejnych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na długoterminowy wynajem samochodów, który sprawiał, że mogliśmy przestać martwić się o kwestie eksploatacyjne, a nasz pracownik był również znacznie odciążony od wielu obowiązków, które go czekały na co dzień. Posiadając praktycznie kilkadziesiąt samochodów dostawczych ciężko jest wiedzieć i znać stan techniczny każdego z nich, a co dopiero myśleć o okresowej konserwacji. Mój pracownik radził sobie na tyle dobrze, że stwierdziliśmy, że warto spojrzeć na wynajem samochodów dostawczych, jednakże nie musieliśmy się przejmować okresową wymianą, oleju klocków hamulcowych i filtrów, a także naprawiać wszystkiego na własnym rękę, gdyż w umowie, którą zawarliśmy z wypożyczalnią był zapis, że wszystkie te kwestie właśnie są na barkach firmy zewnętrznej. Pracownik bardzo się ucieszył z tego względu, że miał już i tak co robić, a kiedy usłyszał o tym, że chcemy wynająć kolejne samochody złapał się za głowę. Stwierdził, że nie da rady, jednakże kiedy tylko usłyszał, że wypożyczalnia zajmie się tym wszystkim za nas od razu zrobił się bardziej wesoły. Wypożyczalnia samochodów dostawczy posiadała zarówno najnowsze modele samochodów, ale także nieco starsze, na które chcieliśmy sobie pozwolić z tego względu, że różnica w cenie była bardzo duża, a praktycznie niczym się nie różniły jeśli chodzi o funkcjonalność oraz stan techniczny i wizualny.

Samochody dostawcze przyjechały w bardzo dobrym stanie i mogliśmy je odstawić praktycznie w dowolnym miejscu, gdyż wykupiliśmy usługę, że pracownik wypożyczalni przyjedzie po wszystkie auta tam, gdzie chcemy.