Remont łazienki i nowe szafki łazienkowe

 

Kiedy wprowadziłam się do swojego chłopaka jego mieszkanie ogólnie całkiem mi się podobało, a więc nie musiałam zmieniać aż tak wielu rzeczy. Jedynym poważniejszym przedsięwzięciem był remont łazienki, która zupełnie mi się nie podobała. Musiałam zmienić w niej przede wszystkim wannę oraz meble.

W łazience zdecydowałam się na szafki podumywalkowe

szafki łazienkowe podumywalkoweBardzo podobają mi się szafki, na których umywalka jest umieszczona tak, że widać ją całą. Jednakże ostatecznie w mojej łazience pojawiły się szafki łazienkowe podumywalkowe, ponieważ bardziej pasowały do ogólnego wystroju łazienki. I generalnie jednak tego typu szafki wydają mi się bardziej praktyczne. Chciałam żeby moja łazienka nie wyglądała zbyt nowocześnie, ponieważ jeżeli chodzi o tego typu wnętrza to bardziej podobają mi się klasyczne rozwiązania. Jednak z drugiej strony nie chciałam żeby łazienka wyglądała na przestarzałą. Dlatego też wybierając meble do łazienki zdecydowałam się na drewno, które jest świetnym połączeniem nowoczesnego dizajnu z eleganckim wyglądem. Szafka poumywalkowa, którą wybrałam jest szafką wiszącą, co daje naprawdę fajny efekt. Wyposażona jest w szuflady, a więc bardzo łatwo było mi zapełnić ją przedmiotami i korzystanie z niej jest bardzo proste. Drewno, z którego wykonane są szafki jest stylizowane na stare drzewo, co w połączeniu z błyszczącą armaturą łazienkową i srebrnymi uchwytami wygląda świetnie.

Moja łazienka jest teraz po prostu świetna. Panuje w niej lekki miszmasz, ale taki efekt jest moim zdaniem bardzo ciekawy i sprawia, że łazienka nie jest nudna. Szafki wykonane z ciemnego drewna w łazience prezentują się świetnie, czego na początku się nie spodziewałam. Cieszę się, że nie kupiłam typowych białych, błyszczących szafek albo czegoś w tym stylu.