Ręcznie robione zaproszenia na ślub

Decyzja o ślubie była jednym ze szczęśliwszych momentów mojego życia. Po zaręczynach przez jakiś czas nie myśleliśmy jeszcze o tym, kiedy konkretnie chcemy wziąć ślub, jednak i na takie rozważania przyszedł czas. W końcu się zdecydowaliśmy, po czym znaleźliśmy salę w terminie, który nam najbardziej odpowiadał. Zaczął się więc czas przygotowań do tego wydarzenia.

Zaproszenia na ślub handmade

zaproszenia ślubne ręcznie robioneKiedy znaliśmy już datę ślubu, musieliśmy się zastanowić nad tym, kogo zaprosić. Z jednej strony nie chcieliśmy, aby ktokolwiek z naszych bliskich poczuł się urażony, jednak z drugiej – mieliśmy ograniczony budżet i nie chcieliśmy robić zbyt wielkiej imprezy. Dosyć długo zastanawialiśmy się więc nad ostateczną wersją listy gości. W końcu jednak udało nam się ją stworzyć, więc chcieliśmy wszystkich poinformować o tym ważnym dla nas wydarzeniu. Zdecydowałam się zamówić zaproszenia ślubne ręcznie robione, ponieważ uwielbiam wszelkie kartki oraz dekoracje handmade. Wtedy mogę mieć pewność, że każde zaproszenie zostało starannie wykonane, w dodatku z dbałością o najmniejsze detale. Poza tym miałam również możliwość spersonalizowania takich zaproszeń – mogłam je więc dopasować do swoich indywidualnych upodobań. Wypisaliśmy je ręcznie i mogliśmy się wybrać do naszych bliskich, aby zaprosić ich do wspólnego świętowania naszego ślubu.

Myślę, że zaproszenia wykonane ręcznie i spersonalizowane były świetnym pomysłem. Bardzo dobrze wyglądają i widać, że są starannie wykonane. Chociaż wydaje się to być drobiazgiem, w taki sposób również mogliśmy swoim bliskim pokazać, że nam zależy na tym, by towarzyszyli nam podczas tej uroczystości. Wiele z osób, które zaprosiliśmy, wzruszyło się. Nie możemy się więc doczekać tego dnia, chociaż zaczynamy się już nieco stresować.