Projektowanie bombek choinkowych

 

Robię w życiu coś, co może wstępnie się wydawać tylko pracą sezonową. Moja praca jednak odbywa się przez cały rok. W tym czasie zajmuję się projektowaniem bombek choinkowych. Jestem z zawodu plastykiem i nie bez znaczenia dostałam się do najlepszej w Polsce firmy zajmującej się produkcją bombek na choinkę.

Uwielbiam malować bombki do sklepu internetowego!

bombki sklep internetowyNasza firma ba bardzo dużo zleceń. Bombki choinkowe są popularne nie tylko w całej Polsce, ale i również w całym kraju. Wiele sklepów internetowych. Kiedyś wpisałam w wyszukiwarkę bombki sklep internetowy i pierwsze, co mi się ukazało, to grafika z bombką, którą właśnie ja zaprojektowałam. Jak już wspomniałam jestem plastyczką, która uwielbia projektować ozdoby świąteczne. Dzięki temu realizuję się zawodowo i artystycznie. Wszystkie moje bombki są udoskonalane i przez wiele dni dopracowywane. W ciągu tygodnia powstaje jeden wzór bombki choinkowej. Według tego wzoru inne sposoby z działu zaczynają wykonywać swoją pracę. To ja narzucam trendy i style. Znam się na farbach i dekoracjach używanych przy produkcji i zdobieniu ozdób na choinkę. Jestem zadowolona z mojej pracy, która sprawia, że czuję się dobrze w tym życiu. Cieszę się, że nie mam stresów i w moim zawodzie nie ma miejsca na złą atmosferę. Wszyscy są serdeczni i radośni, a to przez całoroczny nastrój świąteczny, który panuje w naszym zakładzie przemysłowym. Cieszę się, że mnie tu doceniono.

Każda moja bombka jest dla mnie ogromnym sukcesem. Miło, jak w sklepach internetowych, w marketach, czy na stoiskach świątecznych odnajduję swoje dzieło. Moje bombki są chętnie kupowane przez wielu ludzi. Staram się iść w zgodzie z nowoczesnymi trendami, ale nie wolno zapomnieć o tradycji, dlatego stawiam też na klasykę jeśli chodzi o projektowanie bombek.