Poszukiwania kancelarii adwokackiej z Malborka

Od kilku miesięcy nie mogłam się doprosić od mojego byłego męża, żeby przesłał mi na konto zasądzone mu przez sąd alimenty. Bez nich bardzo ciężko sobie radziłam finansowo, dlatego musiałam w końcu coś z tym zrobić. Kiedy były mąż przestał odbierać ode mnie telefony i zablokował mnie w mediach społecznościowych, zdecydowałam się udać do adwokata po pomoc.

Skorzystałam z pomocy profesjonalnej kancelarii adwokackiej

kancelaria adwokacka malborkWiedziałam, że potrzebuje pomocy bardzo dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie cywilnym oraz rodzinnym i opiekuńczym. Na szczęście bez problemu udało mi się znaleźć takiego specjalistę. Przyjmował on w renomowanej kancelarii z wieloletnim doświadczeniem. Była to profesjonalna kancelaria adwokacka Malbork to miejscowość w centrum której się ona mieściła. Mieszkałam w tym mieście, dlatego bez problemu odnalazłam jej siedzibę po udaniu się na miejsce. Adwokat przyjął mnie od razu, nie musiałam się umawiać na wizytę z dłuższym wyprzedzeniem. Od razu przedstawiłam mu wszystkie dokumenty, które ten przeanalizował i powiedział mi, jakie mam ścieżki do wyboru. Zdecydowałam się wnieść przeciwko mojemu byłemu mężowi sprawę sądową. Adwokat został moim pełnomocnikiem, dlatego nie musiałam się niczym denerwować. W moim imieniu sporządził on wszystkie pisma, których wymagał sąd. Przygotował mnie również na rozprawę sądową.

Byłam bardzo zadowolona z obsługi tej kancelarii adwokackiej. Prowadził ją prawnik z wieloletnim doświadczeniem, który świetnie znał się na swojej pracy. Był niezwykle sympatyczny i pomógł mi rozwiązać tą sprawę szybko i bez większych problemów. Jestem bardzo zadowolona również z cen tej kancelarii. Były one naprawdę przystępna, w dodatku po wygraniu sprawy w sądzie mogłam domagać się zwrotu poniesionych kosztów.