Odbyty kurs z projektowania wizytówek

Nie sądziłem, że ze znalezieniem roboty nie będzie mi szło tak sprawnie jak sobie założyłem. Wszędzie wymagali doświadczenia, którego niestety nie posiadałem. Postanowiłem poprosić o pomoc znajomego, który miał stałą i dobrze płatną pracę w jakiejś agencji reklamowej.

Po kursie projektowania wizytówek udało się dostać pracę

projektowanie wizytówekJacek zgodził się ze mną spotkać za co byłem mu bardzo wdzięczny. Wyjaśniłem, że jestem w ciężkiej sytuacji i potrzebuje pracy. Jacek przejął się moim losem i zdecydował się mi pomóc. W jego firmie mieli wprowadzić projektowanie wizytówek i wiedział, że będą szukać kogoś do pracy. Zalecił mi, żebym zapisał się na kurs, który organizował urząd pracy. Od razu tam pojechałem i na szczęście zdążyłem, ponieważ lista już była zamykana. Kurs odbył się jeszcze w tym samym tygodniu a ja dość uważnie wszystkiego słuchałem. Doszedłem do wniosku bardzo szybko, że projektowanie wizytówek to prosta sprawa i było to zajęcie stworzone właśnie dla mnie. Kurs zakończył się egzaminem, który zdałem wzorowo i od razu skontaktowałem się z Jackiem. Polecił mnie swojemu kierownikowi i zostałem zaproszony na rozmowę. Jacek całkiem nieźle mnie zaprezentował, ponieważ pracę miałem pewną. Kurs, który odbyłem zapewnił mi to zatrudnienie i byłem w końcu zadowolony. Sporo czasu zajęło mi szukanie pracy, ale z pomocą znajomego się to udało. Od pierwszego dnia samodzielnie wykonywałem projektowanie wizytówek i szło mi świetnie. Kierownik był ze mnie cały czas bardzo zadowolony.

Od samego początku radziłem sobie dobrze, ponieważ się starałem i dzięki temu udało mi się zdobyć umowę o pracę na czas nieokreślony. Jacka zaprosiłem na dobre piwo i kolację, ponieważ byłem mu wdzięczny za pomoc. To dobry chłopak, na którego zawsze można liczyć.