Nowoczesne stoły rozkładane uratowały moje przyjęcie

W tym roku wypadała osiemnastka mojej córki. Z racji, że jest to wiem w którym wchodzi się w dorosłe życie, z tej okazji organizowane są duże przyjęcia w celu uczczenia tego ważnego wydarzenia.

Stoły rozkładane były nowoczesne

stoły rozkładane nowoczesnePostanowiłam zaprosić całą rodzinę w raz w ciociami i wujkami, z którymi nie mieliśmy okazji ostatnio się widzieć. Rodzinę mamy dosyć liczną bowiem moja mama miała trzy siostry i dwóch braci, a każdy z nich ma własne dzieci, które mają również swoje dzieci, a dzieci tych dzieci także mają potomstwo. Podsumowując, zapowiadało się około sześćdziesięciu osób. Na szczęście mamy duży ogród oraz namiot ogrodowy, jednak nie maiłam pojęcia jak ja tyle osób usadzę. Przydały by mi się stoły rozkładane nowoczesne, jednak przecież nie zakupie ich tylko z powodu tej okazji. Na szczęście mogłam liczyć na moje przyjaciółki sąsiadki, które pożyczyły mi swoje ławostoły wraz z krzesłami. Mając ławy rozkładane nie musiałam się już martwić o to, gdzie wszyscy usiądą i na czym postawie jedzenie. Na szczęście mogłam również liczyć na pomoc moich przyjaciółek w przygotowaniu sporej ilości jedzenia w związku z czym oszczędziłam, gdyż nie był mi potrzebny dodatkowy catering.

Na szczęście przyjęcie naprawdę było udane, jedzenie było pyszne, a córka szczerze zadowolona. Miło było spotkać się w końcu z całą rodziną. Niektórych nie widziałam nawet kilka lat. Zgodnie przyznaliśmy, że częściej przydałyby się takie rodzinne imprezy, gdyż rodzina to rzecz najważniejsza.

Opublikowany w Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *