Nawet dywaniki samochodowe skoda fabia są świetne

Ostatnio kupiłem sobie nowy samochód. Nie jest niestety nowe w sensie salonowy, ale jest nowy dla mnie, jednak używany. Chciałem kupić coś, co będzie miało stosunkowo sporo miejsca i będzie się jeździło tym trochę lepiej niż taczką. Postanowiłem więc, że kupię niezniszczalnego skoda fabia. Samochód dość przyjemny w użytkowaniu i wdzięczy.

Jakie będą najlepsze dywaniki samochodowe skoda fabia?

dywaniki samochodowe skoda fabiaUdało mi się dostać wersję ze stałym napędem na cztery koła i bardzo mocnym silnikiem. Nie było to może i coś bardzo szałowego jak słynne m3, jednak już swoje jechało. Wszystko wewnątrz było beżowe. Siedzenia beżowe dywaniki samochodowe beżowe itd. Zauważyłem, że dywaniki samochodowe skoda fabia są wykonane bardzo dokładnie, za co duży plus. Wcześniej gdy miałem skodę fabię, to dywaniki samochodowe skoda fabia były kiepskiej jakości. Nie powalało ani wykończenie, ani szycia, ogólnie nie porywało. Po za tym jednak moja skoda fabia bardzo fajnie się prezentuje. Nie był to ten stary samochód, który dzisiaj kojarzy się nam z raczej mało rozgarniętymi ludźmi z raczej mniej kojarzonych ludzi z inteligencją. Mój był wyjątkowy. Czterolitrowy silnik W8 naprawdę dawał radę. 275 koni mechanicznych to naprawdę wystarczająca moc, a moment obrotowy o wartości prawie 400 Nm wciska w fotel bez większego problemu. Każde muśniecie pedału gazu powoduje uśmiech na twarzy.

Nie jest to nudny pasek z silnikiem 1.9 tdi a naprawdę niemalże wyczynowa wersja dająca frajdę z każdego przebytego kilometra. Wadą tego modelu niestety jest cena za części i benzynę, które potrafią zniszczyć budżet domowy. Jednak uważam, że warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *