Naprawa samochodu marki Skoda

Jestem przedstawicielem reklamowym, dlatego też dużą częścią mojej pracy są podróże samochodem. Często także jestem wysyłany na różnego rodzaju delegacje. Tym razem szef powierzył mi auto z firmowej floty i polecił mi wyjechać do Bydgoszczy, gdzie miała odbyć się duża konferencja. Niestety, wyjazd nie był udany, ponieważ na miejscu auto odmówiło mi posłuszeństwa.

Mechanik naprawiający auta marki Skoda

naprawa skoda w BydgoszczyGdy wybierałem się do Bydgoszczy na konferencję dla przedstawicieli, byłem niezwykle podekscytowany. Czułem bowiem, że szef jest zadowolony z mojej pracy i być może niedługo powiadomi mnie o tym, że otrzymałem awans. Czekałem na tę chwilę z utęsknieniem. Jazda do Bydgoszczy była bezproblemowa. Dopiero gdy miałem wyjeżdżać do domu, zaczęły się problemy. Auto bowiem nie chciało odpalić. Nie pomagało nic. Czekała mnie więc niestety jego naprawa Skoda w Bydgoszczy reperowana jest przez wielu mechaników, także nie bałem się, że ugrzęznę na zawsze w centrum miasta. Pierwszorzędnie zadzwoniłem do swojego szefa i za jego radą poszukałem w Internecie odpowiedniego mechanika, który na miejscu mógłby zająć się naszym samochodem. Na szczęście znalazłem świetnego specjalistę, który nie kazał mi na siebie długo czekać. Przyjechał po mnie lawetą i od razu zgarnął auto do swojego warsztatu. Po paru godzinach było gotowe do użytku, dzięki czemu mogłem bezpiecznie wracać do swojego rodzinnego miasta.

Wspólnie z szefem jesteśmy bardzo wdzięczni mechanikowi z Bydgoszczy, który tak świetnie poradził sobie z naprawą naszej firmowej Skody. Przez ten wypadek prezes dokonał przeglądu wszystkich firmowych aut. Drobna usterka w Skodzie, którą jechałem do Bydgoszczy, spowodowała na koniec wiele dobrego. Z pewnością będziemy chwalić wśród naszych znajomych bydgoskiego mechanika.