Naklejki jako sposób na reklamę działalności

Jakiś czas temu wraz z moją przyjaciółką Pauliną postanowiłyśmy założyć własną działalność. Wpadłyśmy na pomysł sklepu z bielizną dla kobiet. Nasza oferta miała skupiać się zarówno na bieliźnie erotycznej, jak i bardzo dziewczęcej, dla kobiet i dziewczyn w każdym wieku. Tuż przed otwarciem zastanawiałyśmy się nad sposobem rozreklamowania naszego sklepu. Nie wiedziałyśmy jak zdobyć klientów i jak powinnyśmy się reklamować.

Reklama za pomocą naklejek wypukłych

naklejki wypukłe 3dOd zawsze lubiłyśmy mieć wszystko dobrze zaplanowane, dlatego gdy nie mogłyśmy wpaść na żaden pomysł dotyczący reklamy naszego sklepu byłyśmy załamane. Na szczęście miałam przyjaciela, który znał się doskonale na zdobywaniu potencjalnych klientów. Mateusz szybko przyszedł nam z pomocą i doradził naklejki wypukłe 3d. Pierwszy raz słyszałam o tego typu naklejkach, dlatego byłam zdziwiona. Paulina spytała go dlaczego akurat naklejki, skoro najlepszą reklamą są spoty telewizyjne i reklamy internetowe. Mateusz powiedział, że jest to metoda, która wyróżnia się na rynku i coraz więcej osób z niej korzysta. Naklejki mogą zostać umieszczone wszędzie, dzięki czemu można zapoznać odbiorców z logiem naszej firmy, a potem zastosować kolejne metody, takie jak baner czy też reklama internetowa. Wypukłe naklejki 3d miały być też rozdawane pierwszego dnia otwarcia naszego sklepu i rozdawane każdemu klientowi. Dzięki temu nasz sklep miał bardziej wpadać w pamięć klientom.

Zrobiłyśmy tak jak doradził Mateusz i zdecydowałyśmy się na naklejki wypukłe. Okazały się one strzałem w dziesiątkę – klientki, które pojawiły się pierwszego dnia wspominały o tym, że dowiedziały się o nas właśnie dzięki naklejkom. Byłyśmy z tego niesamowicie zadowolone, dlatego postanowiłyśmy zostawić naklejki do dzisiaj i pakować je razem z zakupami do torby każdej klientki.