Moja wymarzona sala na wesele

Moja mama od dobrych kilku lat zajmuje się organizacją ślubów tylko i wyłącznie na terenie miasta, w którym mieszkamy, zatem wie niemalże wszystko w tej branży. Chciałabym umieć tak perfekcyjnie zadbać o tak ważne wydarzenie dwojga ludzi jak ona. Przede wszystkim trzeba być dobrze zorganizowanym oraz umieć słuchać ludzi i ogromną wyobraźnię, bez tego ani rusz.

O czym pamiętać podczas wyboru sali na wesele?

sale na przyjęcie weselne Zielona GóraNie całe sześć miesięcy temu sama zostałam narzeczoną i powoli zaczynałam myśleć, jak chciałabym żeby wyglądał nasz ślub. Wraz z Wiktorem, moim narzeczonym, zdecydowaliśmy, że mimo wszystko pragniemy sami zorganizować swój ślub.  Na samym początku zaczęliśmy oglądać sale na przyjęcie weselne Zielona Góra na szczęście posiada ogromną ilość lokali, więc nie musieliśmy się martwić, że nie znajdziemy odpowiedniego miejsca dla siebie. Myślę, że dobrze znać orientacyjnie liczbę gości, żeby wiedzieć czy sala weselna nie będzie ani za duża ani za mała. Powinna być w sam raz, aby wszelkie dekoracje wyglądały schludnie, a goście nie obijali się o siebie. Znam osoby, które specjalnie wybierały za małe sale, ale pamiętajcie, że na zdjęciach nie będzie to dobrze wyglądało. O jedną z pierwszych spraw, o które należy zapytać są dodatkowe opłaty oraz czy jest coś, co zabronił właściciel sali weselnej. Lepiej zorientować się wcześniej i nie opłacać dodatkowych usług, na które może nie zgadzać się właściciel czy menadżer.

Cena za osobę, jeśli chodzi o przyjęcia weselne są bardzo różne. Bardzo wiele czynników wpływa na to. Między innymi miejscowość, konkurencja, lokalizacja sali na przyjęcie weselne czy wielkość sali, która nas interesuje. Podoba mi się to, że bardzo dużo lokali weselnych pozwala na dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór menu czy dekorację weselną.