Mam dużo dobrych ochraniaczy dla koni

 

Posiadam własną stadninę. Moja córka uczy jazdy konnej a żona dba o stadninę. Postanowiłem zająć się również wypożyczaniem akcesoriów jeździeckich i przyznam, że to opłacalny biznes. Ludzie chętnie u mnie wszystko wypożyczają.

Moim dobrym ochraniaczom zawdzięczam spore zyski

bryczesy damskieStawiam przede wszystkim na bardzo dobre ochraniacze dla konia, ponieważ jest to w mojej ocenie najważniejsze. Różne sytuacje mogą się wydarzyć podczas jazdy i wszystko musi być odpowiednio zabezpieczone. Regularnie odwiedza mnie młoda dziewczyna, która wypożycza cały czas dobre ochraniacze dla konia i nawet się zaprzyjaźniliśmy. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i polubiłem ją. Moja córka nawet zaczęła się z nią spotykać i razem wybierają się na wycieczki konne. Pewnego razu stwierdziłem, że skoro wszyscy ją tak dość lubimy to zrobię jej prezent. Ciągle wypożycza dobre ochraniacze dla konia to postanowiłem, że takie ode mnie dostanę. Mam mnóstwo akcesoriów i nie zrobi mi różnicy jak coś jej dam. Następnego dnia pojawiła się u nas o tej samej porze co zawsze. Miałem już dla niej wszystko przygotowane a kiedy chciała uregulować płatność to powiedziałem, że nie ma takiej konieczności. Ma to potraktować jak prezent i zabrać ze sobą do domu. Teraz nie będzie musiała nic wypożyczać i spokojnie będzie mogła oddać się swojej pasji. Córka była ze mnie bardzo dumna i pochwaliła mój czyn. Sama wcześniej o tym myślała, ale nie chciała mi nic insynuować. Moja córka ma również bardzo dobre serce dla ludzi no i zwierząt.

Dziewczyny się tak bardzo zaprzyjaźniły, że spędzają razem każdą wolną chwilę. Patrycję też traktuję jak członka rodziny i często jemy razem obiad albo oporządzamy stadninę. Żona również ją polubiła i cieszy się, że tak często nas odwiedza.

Więcej znajdziesz na www.stajniasklep.pl