Krem na dzień do cery suchej

Marka Logona staje się coraz bardziej popularna – głównie ze względu na to, że kosmetyki tej marki powstają tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Warto postawić na takie rozwiązanie, by w sposób profesjonalny zadbać o swoją cerę. Po co dostarczać skórze sztucznych związków chemicznych, skoro można kupić wysokiej jakości krem ekologiczny.

Wygładzające ekstrakty z róży i granatu

logona sklepOczywiście Logona ma do zaoferowania wiele różnych serii kosmetyków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Można dobrać kosmetyk w zależności od tego, jaką ma się cerę. Jeśli ktoś posiada cerę suchą, to dobrym rozwiązaniem będzie stosowanie kosmetyków z serii z różą. Taki krem na dzień ma działanie wygładzające. Oprócz tego idealnie nawilża skórę i zapobiega jej wysuszeniu. Bez wątpienia logona sklep ma w swojej ofercie różne kosmetyki zawierające ekstrakt z róży, ale warto postawić właśnie na krem do twarzy. W łagodnej formule kremu znajdują się tylko wysokowartościowe składniki, a w tym oleje roślinne oraz ekstrakty. Wystarczy wspomnieć tutaj o oleju migdałowym czy jojoba, albo o maśle Shea czy ekstraktach z alg brunatnych. Jeśli chodzi o ekstrakt z róży, wykorzystano tutaj ekstrakt z róży damasceńskiej, który działa na skórę twarzy idealnie. Ekstrakt ten odpowiada również za ochronę skóry przed wolnymi rodnikami. Płytkie zmarszczki zostają wygładzone dzięki ekstraktowi z róży i granatu.

Zmarszczki te są zazwyczaj efektem utraty wilgotności, dlatego krem intensywnie nawilża i sprawia, że zmarszczki się nie pojawiają. Dzięki takiemu kremowi skóra staje się nie tylko elastyczna, ale również gładka. Najpierw warto zastosować mleczko do mycia twarzy z tej samej serii, a następnie wklepać w skórę krem. Dzięki temu efekty będą znacznie szybciej zauważalne. Taki krem kosztuje ok. 50 zł.