Kilka słów o drukowaniu własnej książki we Wrocławiu

Od wielu lat pracowałam nad własną książką. Bardzo zależało mi na wdrukowaniu jej własnym wkładem. Nie chciałam być zależna od jakiegoś wydawnictwa, a sama posiadałam bardzo dużą sumę pieniędzy z odłożonej sumy. Codziennie pracuje jako adwokat przy sprawach rozwodowych, dlatego bardzo cenię sobie rozwiązania skuteczne. Nie zależało mi na druku w jakiejś małej drukarni. Posiadałam znajomości w firmach, gdzie drukowane są najlepszej jakości materiały w całym Wrocławiu.

Jak wygląda drukowanie własnej książki we Wrocławiu

druk książki wrocławBardzo zależało mi na terminie. Miałam już ustaloną datę premiery mojej książki. Posiadam znakomite grono znajomości w świecie kultury, więc wiedziałam, że nie będę miała problemów z promocją tytułu. Profesjonalny druk książki wrocław to bardzo skomplikowana sprawa. Najpierw musiałam posiadać projekt okładki. na szczęście z pomocą przyszedł mój narzeczony Kristian. Był na tyle zaangażowany w zapoznanie się z treścią tytułu, by wymyślić bardo piękną okładkę. Mało kto wie, ale druk książki wrocław to ważny proces. Każdy początkujący pisarz chce, by jego dzieło prezentowało się bardzo ładnie. Dlatego byłam przygotowana na spore koszty jeśli chodzi o druk książki wrocław. Okazało się, że przy ilości egzemplarzy, jakie chciałam wydrukować otrzymam rabat. Bardzo mnie to ucieszyło.  Najważniejsze było, żeby wszystko udało się zrealizować w wyznaczonym terminie.

Bardzo cenię sobie terminową realizację usług. Dlatego byłam bardzo zadowolona, kiedy z drukarni do mnie zadzwonili z informacją, że mogę odebrać swoje książki. Każda z nich wyglądała przepięknie. Byłam przygotowana na akcje promocyjne, a każdy egzemplarz podpisałam. Wiem, że na pewno osiągnę sukces, bo moje umiejętności pisarskie były już chwalone wiele razy.