Jeansowe męskie koszule

Dla swojego chłopaka staram się być najlepszą dziewczyną na świecie. Jest on dla mnie bardzo kochany i troskliwy. Jego jedyną wadą jest to, że nie ma on totalnie gustu jeśli chodzi o modę. Dlatego też praktycznie to ja decyduję, co ma na siebie zakładać. Ostatnio, kiedy wybrałam się do sklepu, dostrzegłam w witrynie sklepowej bardzo ładną jeansową koszulę. Stwierdziłam, że mu ją sprezentuję.

Kupno męskiej jeansowej koszuli

koszula jeansowa męskaOd dwóch lat żyję w szczęśliwym związku. Mój Rafał jest dla mnie całym światem. Żyje nam się razem bardzo dobrze. Mogę rzec z całą pewnością, że obydwoje chcielibyśmy się razem zestarzeć. Mój chłopak ma jednak jedną, jedyną wadę. Mianowicie nie potrafi on dobierać ubrań. Kompletnie nie zna się na modzie! Dlatego też to ja przejęłam rolę jego osobistej stylistki. Ostatnio kiedy wybrałam się do centrum handlowego, na jednej z witryn w oko wpadła mi koszula jeansowa męska. Od razu wyobraziłam sobie, jak dobrze leży ona na Rafale. Weszłam więc do tego sklepu i odnalazłam rozmiar mojego mężczyzny. Przez kilka chwil uważnie przyglądałam się tej koszuli, po czym nie wahając się dłużej, po prostu udałam się z nią do kasy. Sfinalizowałam całą transakcję, nie mogąc się doczekać momentu, w którym wręczę ją swojemu ukochanemu. Miałam nadzieję, że koszula przypadnie mu do gustu. Nie miał on jeszcze w swojej szafie takiej, która byłaby wykonana z jeansu.

Kiedy wręczyłam Rafałowi niedawno zakupioną jeansową koszulę, dostrzegłam na jego twarzy szczerą radość. Mój chłopak bardzo ucieszył się z tego prezentu. Od razu też przymierzył tę koszulę. Muszę przyznać, że pasowała mu jak ulał! Mam nadzieję, że częściej będę trafiała na takie okazje. W końcu jeśli to ja nie zadbam o szafę mojego mężczyzny, to nie zrobi tego nikt!