Gdzie zaprojektować ulotki

 

Chcieliśmy posiadać jakąś ładną ulotkę, która wykorzystywana byłaby w naszej firmie przez głównie osoby mające do czynienia z klientami na co dzień. Dobrze wiedzieliśmy, że oprócz innych działań reklamowych, taka ulotka będzie odgrywała bardzo ważną rolę, stąd też mieliśmy w rocznym budżecie zaplanowane na tę okazję specjalne środki, z których mogliśmy skorzystać.

Drukowanie i tworzenie ulotek

projektowanie ulotek dwustronnych

Co najlepsze, projektowanie ulotek odbywa się bardzo sprawnie głównie jeśli chcemy wykorzystać doświadczone firmy w tym zakresie. A firm do wyboru jest naprawdę sporo. Mogliśmy wybierać pomiędzy doświadczoną agencją reklamową zatrudniającą cały dział kreatywny i współpracującą z drukarniami w mieście, ale także do projektowania ulotek można także znaleźć osobę indywidualną, czyli tak zwanego freelancera, który bardzo często potrafi nawet o wiele więcej niż agencja reklamowa, a ceny, jakie oferuje są również bardzo przystępne. Projektowanie ulotek dwustronnych nie stanowiło więc żadnego problemu. Z tego względu dobrze wiedzieliśmy, że odpowiedni wybór firmy jest kluczowy do prawidłowej realizacji wszystkich zadań, które mieliśmy przygotowane. Mieliśmy gotową całą identyfikację wizualną w firmie, dzięki czemu też do pracownika nie przychodziliśmy z pustymi rękoma i już miał materiały, na których mógł pracować. Projektowanie ulotek oraz ich tworzenie, czyli wydruk to był temat dla nas dość nieznany, dlatego postanowiliśmy opierać się na doświadczeniu osoby, z którą nawiązaliśmy współpracę w tym zakresie.

Od momentu zlecenia ulotki, do odebrania jej gotowej minęło dosłownie kilka dni, więc cieszył nas bardzo taki krótki termin realizacji. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Mogliśmy faktycznie zaprojektować ulotki wspólnie z pracownikiem, czyli podpowiedzieć mu, na czym nam najbardziej zależy i co nas interesuje.