Dzień zacznij od witaminy K2 MK7

Lubisz jedzenie fast-food? Twoja dieta nie jest zróżnicowana? Spożywasz dużo przetworzonej żywności? Gotujesz często z mrożonek? Jeśli tak, to najprawdopodobniej masz niedobory witaminy K2 MK7. Często zapominamy, bądź nawet nie wiemy, iż jest ona nam bardzo potrzebna, zwłaszcza, że wiele osób ma problem z odpowiednią przyswajalnością wapnia.

Przyjrzyjmy się cenom witaminy K2 MK7

cena witaminy K2 MK7Trudno pewnie w to uwierzyć, ale na rynku sprzedaży cena witaminy K2 MK7 waha się aż od około siedemnastu złotych, nawet do stu czterdziestu. Różnica jest ogromna. Warto, zatem zastanowić się, czym spowodowana jest taka rozbieżność. Wszystko zależy od jakości sfermentowanej soi, z której uzyskiwana jest wspomniana witamina, oraz jej bioaktywności. Najtańsza cena witaminy wcale nie oznacza, że będzie ona najgorsza, analogicznie najdroższa nie musi oznaczać najlepszej. Z pewnością optymalnym i wystarczającym będzie zapłacić za opakowanie witaminy K2 MK7 około 50 złotych – właśnie tyle średnio kosztuje opakowanie tejże witaminy. Nie sposób nie zastanowić się nad fenomenem, oraz coraz częstszym zainteresowaniem witaminą K2 MK7. Coraz więcej ludzi sięga po tę witaminę, gdyż miewa skurcze, bóle stawów, nawet boryka się z problemami tętna. Wszystkie te objawy świadczą, że problemem jest niedobór wapnia w kościach bądź nadmiar wapnia we krwi. Okazuje się, że świetnym rozwiązaniem na problemy z przystoswajaniem wapnia jest witamina K2 MK7, która transportuje wapń tam, gdzie są jego znaczne braki. Dodatkowo wspomaga krzepliwość krwi oraz korzystnie wpływa na zęby.

Dlaczego więc mamy czekać, aż wapń przyswoi się nie tam gdzie powinien. Dobrze zainwestować w witaminę K2 MK7 i mieć prawie sto procent pewności, że wapń trafi do naszych kości, a my nie będziemy musieli się martwić jego nadmiarem we krwi.