Dostawa świeżych owoców

Dieta większości Polaków jest uboga w owoce i warzywa, bo nasza kuchnia jest pełna ciężkostrawnych i tłustych potraw. Brak czasu powoduje, że zamiast zjeść porządne śniadanie i zdrowy obiad, to sięgamy po fast foody i słodkie przekąski.

Gdzie można zamówić dostawę świeżych owoców?

owoce świeże w BydgoszczyW dużych firmach i korporacjach, pracownicy często muszą pracować ponad normę żeby zdążyć zrealizować powierzony projekt. Taka presja powoduje, że ludzie rezygnują z przerwy na posiłek i podjadają w trakcie pracy. Jedzenie w pośpiechu jest tak samo szkodliwe, jak spożywanie niezdrowych posiłków. Pracodawcy w niektórych firmach zdają sobie z tego sprawę i chcąc zadbać o zatrudnione osoby zamawiając do biura owoce świeże w Bydgoszczy. Jest to dość nowy sposób żywienia się, ale staje się coraz bardziej popularny. Oczywiście nie tylko szef może robić takie zamówienia, bo sami pracownicy mogą złożyć zamówienie w odpowiedniej firmie cateringowej na dostawę do biura. Owoce są dostarczane w drewnianych krzynkach i możemy sobie wybrać dowolny zestaw produktów. Najczęściej są to jabłka, gruszki, banany, winogrona i ananasy. Ale mogą też się w skrzynkach znaleźć sezonowe owoce takie jak truskawki, arbuz, czy maliny. Poza owocami, w Bydgoszczy zamawiane są też małe, pomidorki koktajlowe. Taka produkty świetnie zastępują niezdrowe słodkie, lub słone przekąski, które często pracownicy podjadają w trakcie pracy. Owoce są słodkie i z pewnością każdemu zasmakują. Wielkość skrzynek z owocami można dostosować do ilości pracowników.

W Bydgoszczy działa kilka firm cateringowych zajmujących się dostawą świeżych owoców do biur i nie tylko. Jeżeli nie mamy czasu rano, przed pracą kupić sobie porcji świeżych produktów, to taka forma dostawy jest świetnym pomysłem i chętnie korzystają z niej pracodawcy.