Busy i przesyłki do Anglii oraz ciężka praca

Moje miejsce pracy znajduje się za granicą. W Polsce nie miałem dla siebie żadnych perspektyw. Jako dobrze rozwijający się aktor moi nauczyciele przepowiedzieli mi wielką karierę. Jednak musiałem wyjechać. Ostatecznie trafiłem do Leeds w Wielkiej Brytanii.

Przesyłki i busy do Anglii – z czego skorzystać jak chce się wyjechać

przesyłki do angliiTam znajdował się jeden z najważniejszych teatrów w całej Anglii. Na początku byłem tylko młodym chłopakiem, który przyjechał z Polski. Z czasem bardzo dużo pracowałem i zobaczono mój talent. Niestety samotność bywa czasami bardzo ciężka i potrzebowałem odpowiedniego towarzystwa. Miałem grupę przyjaciół w Łodzi i chciałem im pokazać zabytki oraz centrum tego średniowiecznego miasta. Piękne muzeum broni, cysterski klasztor oraz ogród tropikalny rocznie wabiły dużo turystów. Ostatecznie znalazłem bardzo tanie busy do Anglii. Nie miały wysokich standardów. Nie można było spodziewać się czegoś luksusowego za tak małą cenę. Moi przyjaciele od razu zdecydowali się na przyjazd. Wcześniej od czasu od czasy wysyłali mi przesyłki do Anglii. Tam znajdowało się trochę pamiątek i cennych dla mnie rzeczy. Pomimo wielkiej odległości oni kibicowali mojej grze aktorskiej. Przewóz Anglia Polska miał nam zapewnić spotkanie. Również ja dostałem bardzo dobrą rolę jako główna postać bardzo znanej postaci w świecie literatury. Na spektaklu miały się znajdować same sławy kina i bardzo się stresowałem.

Obecność znajomych twarzy miałaby na mnie bardzo korzystny wpływ. Właśnie na tym mi zależało. Mieli do mnie przyjechać moi rodzice. Niestety pracowali i nie dostali w porę urlopu na pobyt w Anglii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *