Aranżacja wnętrz prosto z Katowic

 

Moje mieszkanie przez jakiś czas stało zupełnie puste. Dawniej chciałem je oddać na wynajem ale nikomu nie pasowało jego wnętrze. Obiecałem sobie, że gdy znajdę czas oraz uzbieram trochę więcej pieniędzy na remont to się tym zajmę.

Zatrudniłem popularnego projektanta z Katowic

popularny projektant wnętrz w KatowicachW tym czasie mieszkanie stało puste i trochę się niszczyło. Wiedziałem, że muszę jak najszybciej się nim zająć. Jednak postanowiłem tak długo nie czekać i zdecydowałem się na kredyt. On miał mi dać gwarancję na wynajem. Po wynajęciu ekipy remontowej miałem już wszystko jeżeli chodziło o odświeżenie. Niestety to mieszkanie nie miało żadnej duszy, a ja chciałem je jakoś urządzić. Na szczęście popularny projektant wnętrz w Katowicach miał gabinet nie daleko mojego domu. Bez przeszkód mogłem go odwiedzić i powiedzieć o co mi chodzi. Fachowiec nazwał to aranżacją wnętrz i stwierdził, że ma w tym spore doświadczenie. Od wielu lat działał na terenie Katowic i jeszcze nie miał nie zadowolonego klienta jeżeli chodziło o aranżację. Uznałem, że zaryzykuję i chętnie skorzystam z jego usług. Co do swojego mieszkania dałem mu zupełnie wolną rękę. Wiedziałem, że tak będzie najlepiej, ponieważ dam mu zupełnie działać po swojemu. Ja się na tym kompletnie nie znałem dlatego mogłem przeszkadzać. Kreator wnętrz miał u mnie sporo pracy. Ja byłem zdecydowany na całkowicie nowe meble. Wiedziałem, że osoby, które wynajmują mieszkania właśnie tego się spodziewają. Jednak dodałem, że chodzi mi o dosyć niskie koszty. Nie miałem zamiaru zamawiać jakiś nie typowych mebli zza granicy.

Z resztą w dzisiejszych czasach wielką popularnością cieszyły się proste style skandynawskie. Było to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, ponieważ dodawały mieszkaniom więcej przestrzeni i były lekkie. Mój architekt wnętrz również był fanem takich metod. 

 

Opublikowany w Dom