Zestawy ślubne – winietki i zaproszenia

Organizując przyjęcie ślubne należy bardzo uważać, aby nie przesadzić z różnorodnością i kolorami wybranych dekoracji. Nikt nie chce, aby jego wesele było zbyt kiczowate, a wszystkie poszczególne elementy po prostu do siebie nie pasowały. Najkorzystniej zamówić specjalny zestaw bezpośrednio od projektanta, w którym znajdują się wszelkie papierowe dodatki – wszystkie w zbliżonym klimacie przewodnim.

Dlaczego warto zamówić winietki i zaproszenia jako zestaw?

winietki zaproszenia ślubneKlient zyskuje wtedy pewność, że poszczególne elementy będą ze sobą spójne pod względem koloru, stylu oraz wykorzystanych wzorów czy zdobień. Zestawy zawierają m.in. winietki zaproszenia ślubne oraz podziękowania dla gości, księgę weselną czy specjalne zawieszki na alkohol. Bardzo często przyszła para młoda może ustalić ze sprzedawcą czego konkretnie potrzebuje, aby złożyć w pełni indywidualne zamówienie wyłącznie na wybrane elementy weselne. Samodzielnie dobieranie wszystkich dekoracji jest dosyć trudne, czasochłonne i z całą pewnością bardzo stresujące, dlatego właśnie najlepiej powierzyć ich wykonanie profesjonalistom – oczywiście przedstawiając własne oczekiwania co do ich ostatecznego wyglądu. Coraz częściej nowożeńcy decydują się na personalizowane zaproszenia czy karteczki na stół z imionami gości, aby jeszcze bardziej zminimalizować własne zadania dotyczące organizacji przyjęcia weselnego. 

W internecie można znaleźć wiele gotowych zestawów ślubnych w najpopularniejszych motywach, m.in. glamour (wyróżnia się zdobieniami, nowoczesnością i złotymi dodatkami), rustykalnym, w którym przeważa natura, kwiaty i elementy drewniane oraz klasycznym ze spora ilością złota i bieli. Gotowe rozwiązania są zawsze o wiele tańsze nić indywidualne projekty na zamówienia – warto o tym pamiętać planując budżet weselny.