Szybkie zdejmowanie hybrydy

Wiele kobiet decyduje się na wykonywanie paznokci we własnym zakresie, aby móc nieco zaoszczędzić albo poświęcić się przyjemnemu zajęciu. Niestety, w pewnej chwili dochodzi do momentu ich zdejmowania, a niektóre panie nie wiedzą, iż niektóre metody będą bardzo czasochłonne, a inne niezbyt bezpieczne dla zdrowia. Warto wybrać frez w tej sytuacji.

Dobór odpowiedniego frezu

frez do ściągania hybrydyZapewne wiele pań decyduje się całkowicie świadomie na tworzenie paznokci w domu, jednak niektóre z nich nie wiedzą, że zdejmowanie paznokci może być procesem niezbyt przyjemnym. Przede wszystkim samo zdejmowanie pilnikiem, którym ręcznie piłujemy może zająć nam nawet parę godzin, aby zdjąć zwykłą hybrydę, a co dopiero żele. Z kolei aceton będzie skuteczny przy hybrydzie, jednak namaczanie w nim palców nie jest metoda najzdrowszą. W związku z tym warto wyposażyć się we frez do ściągania hybrydy oraz niezbędną do tego maszynkę. Z czasem można zainwestować w pochłaniacz pyłów, ale na początku starczy frez i maseczka, aby pyłów nie wdychać. Takim frezem możemy zdjąć stary lakier bardzo szybko, a jednocześnie mając już doświadczenie nie zrobimy sobie krzywdy. Oczywiście, zanim zdobędziemy doświadczenie zalecane jest obsługiwanie frezu na niższych obrotach oraz zapoznanie się z poradnikami jak poprawnie zdejmować hybrydę czy inną masę z paznokci. Dzięki temu znajdziemy więcej czasu na tworzenie nowych i fascynujących zdobień paznokci.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym jak możemy przyspieszyć proces zdejmowania starej warstwy lakieru to wyposażmy się we frez. Z jego pomocą będziemy w stanie zdjąć masę w kilkanaście minut, a dodatkowo mając wprawę nie zrobimy sobie krzywdy. To fantastyczna metoda oszczędzająca nasz czas, a także zdrowie w przypadku odstawienia acetonu.